Domů : Přípony souborů : .hqm Soubor

.hqm Přípona souboru

Typ souboruHardcore Questing Mode Data File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.HQM číslo volby

Soubor HQM je datový soubor, který používá Minecraft s modem Hardcore Questing Mode. Ukládá data hledání, která zahrnují mapu hledání, počet životů a dosažených odměn. Soubory HQM jsou generovány při instalaci modemu Hardcore Questing Mode do programu Minecraft a zahájení hledání.

Více informací

Minecraft je populární multiplatformová hra, kde můžete rozbít a umístit bloky za účelem vybudování struktur a prozkoumání virtuálního světa. Protože jeho popularity, paleta uživatelů vyvinula mods měnit hratelnost Minecraft. Modem Hardcore Questing Mode vám umožňuje hrát v multiplayerovém módu v Minecraftu, ale s více než jedním životem, který udržuje váš svět před smazáním a chrání vás před tím, než budete ze serveru zakázáni, když zemřete.

Společné HQM názvy souborů

quests.hqm - Výchozí název souboru vytvořený pro ukládání dat hledání. Soubor quests.hqm je uložen ve složce mod spolu se souborem hqmconfig.cfg, který obsahuje konfigurační data.

Programy, které otevírají HQM soubory

O HQM soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .hqm a jak ji otevřít.

Typ souboru Hardcore Questing Mode Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře