Domů : Přípony souborů : Format .ccp

.ccp soubor

Typ souboru 1:CopperCube JavaScript File

Vývojář Ambiera
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor CCP?

Soubor vytvořený aplikací CopperCube, aplikace pro 3D aplikace, hry a úpravy webových stránek; obsahuje prefabrikovaný objekt, který lze zadat do 3D scény; obsahuje také odkazy na .JPG a .PNG grafické soubory, které vytvářejí vzhled objektů; podobný souboru .PREFAB Unity File.

Více informací

CopperCube obsahuje zabudované prefabrikáty CCP, ale můžete si také vytvořit vlastní. Vyberte Soubor → Exportovat → Uložit aktuální soubor jako CopperCube Prefab ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Soubory CCP vytvořené v sekci „Prefabs“ v části CopperCube UI. Některé příklady zahrnují “oživeného úředníka,” “oživeného vojáka,” “ruka pistole,” “oheň,” “měděné schody,” a “chodba.”

Na Mac, vestavěné CCP soubory jsou lokalizovány v aplikaci CopperCube. Klepněte pravým tlačítkem myši na aplikaci v okně Finder a vyberte Zobrazit obsah balení → Obsah → Zdroje → bif_prefabs. Soubory CCP jsou umístěny v této složce mezi jinými soubory .BMP .

V systému Windows jsou vestavěné soubory CCP umístěny v následujícím adresáři: C: Programové soubory (x86) Ambiera CopperCube 4.3 hotové výrobky

Programy, které otevírají CCP soubory

Typ souboru 2:CodeCharge Studio Page File

Vývojář YesSoftware
Kategorie Soubory vývojářů
Formát XML

.CCP druhá možnost

Soubor XML vytvořený programem CodeCharge Studio, program používaný pro rychlý vývoj webových aplikací; obsahuje rozvržení návrhu komponenty webové stránky a může být znovu použito na webových stránkách; používá se pro formuláře, sestavy sestav a další opakovaně použitelné komponenty.

Více informací

Soubory CCP mohou být součástí projektu CodeCharge Studio (soubor .CCS ).

Programy, které otevírají CCP soubory

Typ souboru 3:RIB Import Converter Profile

Vývojář RIB Software
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.CCP třetí možnost

Datový soubor používaný iTWO, softwarovým balíčkem používaným pro plánování výstavby a inženýrství; ukládá konverzní profil, který mapuje datová pole mezi externím zdrojem dat (např. souborem Microsoft Excel .XLS nebo souborem .TXT ) a interním formátem iTWO XML.

Více informací

Soubory CCP jsou používány nástrojem v softwarovém balíku iTWO nazvaném RIB Import Converter, který má název cconv.exe.

Programy, které otevírají CCP soubory
Windows
RIB iTWO

O CCP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ccp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru RIB Import Converter Profile, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.