Domů : Přípony souborů : Format .ccs

.ccs soubor

Typ souboru 1:CodeCharge Studio Project File

Vývojář YesSoftware
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

Co je to soubor CCS?

Webový vývojový projekt vytvořený pomocí CodeCharge Studio, programu používaného pro rychlý vývoj webových aplikací; uloženy ve formátu XML a ukládají odkazy na soubory projektu, jako jsou .ASP , .JS a .CCP (stránka CodeCharge Studio); obsahuje také informace o připojení pro načítání dat z databáze.

Více informací

Programy CodeCharge Studio lze po dokončení publikovat jako webovou aplikaci.

Programy, které otevírají CCS soubory

Typ souboru 2:CCS Script File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.CCS druhá možnost

Soubor napsaný v programovacím jazyce CCScript; používá Visual CCScript pro ukládání textových a řídicích kódů pro Earthbound, hru Super Nintendo Entertainment System (SNES); mohou obsahovat uživatelsky přiřazené štítky, klíčová slova, příkazy, výrazy a příkazy, které nahrazují sekvence řídicích kódů, které je obtížné číst.

Více informací

Účelem programovacího jazyka CCScript a souboru CCS je poskytnout uživatelsky přívětivější způsob úpravy textu bitvy a dialogů v hackech nebo překladech pro hru Earthbound SNES.

POZNÁMKA: Visual CCScript bude běžet na Mac OS X a Linux s verzí 2.0 nebo novější z Mono Framework. Kompilátor CCScript musíte znovu zkompilovat pro používanou platformu.

Programy, které otevírají CCS soubory

O CCS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ccs a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CCS Script File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Měl jsem dříve online hodinu a můj učitel mi přidělil tuto příponu souboru .css. Zpočátku jsem byl zmatený, ale po přečtení tohoto článku jsem získal spoustu znalostí o formátu souboru .ccs a byl jsem schopen ho za krátkou dobu pochopit. Díky tomuto článku jsem zjistil, že byl použit pro hru Earthbound, což je hra pro Super Nintendo Entertainment System (SNES). Hraju Super Nintendo už léta a je to tak úžasné, že jsem schopen vědět, jaký typ formátu souboru má. Obsahuje spoustu potřebných informací, které vám pomohou lépe porozumět příponě souboru. Tento článek je úžasný! Moc vám děkuji za to, že se s námi dělíte o skvělé informace.