The Almost Perfect Couple: o čem je nový sci-fi seriál od Netflixu


Co kdybychom pomocí jednoduchého testu DNA zjistili, kdo je naše spřízněná duše? Nový seriál podle románu The One se chystá na streamování

The Almost Perfect Couple - v originále The One - je nový televizní seriál, který 12. března 2021 vstoupí na Netflix. Představení je inspirováno stejnojmenným románem Johna Marrse, který vyšel v Itálii v roce 2018. Čeká nás dokonalý seriál pro ty, kteří si oblíbili tituly jako Black Mirror a jsou fanoušky sci-fi žánru.

Vědeckofantastická literatura však nebude jedinou složkou tohoto seriálu, který si chce získat diváky: nebude chybět ani pořádná dávka romantiky. Titul je koncipován tak, aby oslovil široké spektrum posluchačů, protože se dotýká řady různých akordů. Vše začíná otázkou: Co kdyby se pomocí testu DNA dalo zjistit, kdo je naše spřízněná duše? Epizodu po epizodě se diváci ponoří do příběhů, vztahů a problémů postav. V roli Rebeccy, ambiciózní ředitelky společnosti, která test vyvinula, se představí herečka Hannah Wareová.

Téměř dokonalý pár: The One Zápletka

Příběh filmu The One je založen na románu Johna Marrse a jeho autorem je Howard Overman (Misfits). Odehrává se v budoucnosti, kdy se společnosti MatchDNA podařilo vyvinout test DNA, který dokáže určit spřízněnost páru: určí jedinou osobu na světě, do které se můžete vášnivě zamilovat, alespoň podle genetického faktoru.

Zrození tohoto testu přináší do světa mnoho zmatků. I do těch nejšťastnějších párů se vkrádá zvědavost: co kdyby bylo možné cítit se ještě úplnější? Jednoduchý test může otřást rozkolísanými vztahy i dokonalými manželstvími. K nalezení ideálního partnera vám stačí pramen vlasů, který vás přivede k tomu, že si lásku představíte jako něco logičtějšího a matematičtějšího. Vztahy a láska jsou tak nahlíženy z nového úhlu pohledu.

Vlákno je to velmi zdařilé: těmito tématy se již zabývaly seriály jako Černé zrcadlo, Osmóza, Spřízněné duše, ale uslyšíme o nich i v Solos, novém seriálu společnosti Amazon Prime Video.


Téměř dokonalý pár: obsazení

Jak jsme již zmínili, v seriálu bude hrát Hannah Ware, která pracovala například na seriálech The First nebo Zrady.

Společně s ní se představí Dimitri Leonidas, který hraje Rebečina nejlepšího přítele a spoluzakladatele společnosti MatchDNA. Amir El-Mastry si zahraje dalšího Rebečina přítele, který je do ní tajně zamilovaný.

V obsazení dále figurují herci Wilf Scolding, Diarmaid Murtagh, Stephen Campbell Moore, Lois Chimimba, Pallavi Sharda, Eric Kofi-Abrefa, Zoe Tapper, Gregg Chillin a Albano Jeronimo.


Téměř dokonalý pár: vydání

Téměř dokonalý pár se na Netflixu objeví 12. března 2021 a již nyní se chystá připojit k dystopickým seriálům, které na tomto kanálu zaznamenaly obrovský úspěch. Bude se skládat z osmi epizod a v tuto chvíli zahrnuje pouze jednu sezónu.