Gomora: exkluzivní dokumentární film sleduje seriál


Po velkém úspěchu seriálu nyní přichází doku-série: kdy a kde se na ni můžete podívat Příběh s názvem Gomora - Seriál

Televizní seriál Gomora dospěl do své páté a poslední série. Herci se po skončení natáčení rozloučili se svými postavami, ale vracejí se na obrazovku, aby fanoušky a diváky doprovodili při posledním rozloučení.

Při čekání na vysílání seriálu Gomorra, jehož začátek je naplánován na 19. listopadu na Sky a streamování na NOW Tv, podepsali producenti Cattleya a Beta Film smlouvu na doku-seriál ve 4 epizodách. Příběh s názvem Gomorra - Seriál je název tohoto dokumentu, který přetáčí pásku a sleduje nejdůležitější etapy televizního seriálu zrozeného z geniality Roberta Saviana. V dokumentu vystupuje několik výjimečných vypravěčů, mezi nimi Saviano, režisér prvních sezón Stefano Sollima, Ivana Lotito a Salvatore Esposito. Nechybí ani anekdoty ze života na place, které vyprávějí scenáristé a herci seriálu, jenž oslovil miliony fanoušků po celém světě.

Příběh jménem Gomorra: doku-seriál

"Příběh jménem Gomorra: seriál" byl koncipován jako dokument ve čtyřech 25minutových epizodách, které analyzují zrod úspěšného televizního seriálu z prostředí neapolské Camorry. Režisérem doku-seriálu je Marco Pianigiani, scénář napsali Federico Chiarini a Alessia Colombo a producentem Brandon Box pro společnost Cattleya ve spolupráci se společnostmi Sky a Beta Film.

Dokument obsahuje rozhovory s tvůrcem Savianem, herci, kteří ztvárnili postavy, režiséry a scenáristy a rekonstruuje všechny fáze, které provázely Gomoru až do páté a poslední série. Dokument má připravit půdu pro velké finále, na které netrpělivě čekají miliony fanoušků po celém světě, kteří s nadšením sledují dobrodružství postav, jako jsou Genny Savastano, Scianel a Ciro Di Marzio, a osudy jednotlivých rodin.

V dokumentu není nouze o anekdoty hostů a zasvěcených osob, jako je například scénárista Stefano Bises který vzpomíná: "Abyste mohli vyprávět pravdivé věci, musíte znát pravdivé věci. Mnohokrát jsme navštívili Neapol a snažili se navázat vztahy, které by nám umožnily do těchto světů vstoupit." Nebo o Maddaleně Ravagliové, která vypráví: "Jednou mi v Neapoli taxikář řekl, že nastoupil Fin, který nechtěl jet na Piazza Plebiscito, ale na Vele, protože viděl Gomoru.


Příběh s názvem Gomora: obsazení

V obsazení doku-seriálu o Gomoře se objevují herci jako Marco D'Amore, který hraje Cira Di Marzia, nebo Salvatore Esposito (Genny), Maria Pia Calzone (Donna Imma), Fortunato Cerlino (Don Pietro), Loris De Luna (Valerio) Cristina Donadio (Scianel), Ivana Lotito (Azzurra) a Arturo Muselli (Enzo Sangue Blu).

Přítomni byli také ředitelé Sollima, Francesca Comencini a Claudio Cupellini. Riccardo Tozzi (zakladatel a výkonný ředitel společnosti Cattleya), Nils Hartmann (vrchní ředitel původní produkce Sky Italia) a Gina Gardini (producentka) tam budou také vyprávět anekdoty. Překvapivě se na něm podílí i skupina The Jackal, která natočila velmi populární videoseriál "Dopady GOMORY na lidi", v němž svůj pohled na věc prezentují Ciro Priello a Fabio Balsamo.


Příběh s názvem Gomora: kdy a kde ho můžete vidět

Díly doku-seriálu se budou vysílat po dobu čtyř týdnů od neděle 24. října ve 21.15 na Sky Atlantic, ale můžete je vidět i ve streamu na NOW Tv. Poslední epizoda bude odvysílána 14. listopadu, než bude pátá a závěrečná série seriálu Gomorra vysílána od 19. listopadu na Sky a streamována na NOW Tv.