Kdy bude uveden seriál „Un Capitano“ o Francescu Totti


Un Capitano je televizní seriál společnosti Sky o životě Francesca Tottiho. Seriál se chystá na rok 2021, tady jsou herci, kteří se v něm objeví

Po svém debutu ve světě televizních seriálů, který se odehrál v seriálu Celebrity Hunted, se Francesco Totti vrací na malou obrazovku s hraným filmem, který bude vyprávět jeho příběh: od jeho vzestupu ve světě fotbalu až po odchod do důchodu. Název seriálu neponechává žádný prostor pro interpretaci: Kapitán. Vždyť Francesco Totti už dvacet let ztělesňuje postavu dokonalého kapitána, vlajku všech fanoušků Říma, ale nejen jich.

Podle ukázek, které se objevily v posledních dnech, by se měl seriál Un Capitano skládat ze šesti dílů trvajících přibližně padesát minut. Produkce je svěřena společnosti Wildside s přímou podporou Sky. Epizody vycházejí z autobiografie římského kapitána, kterou loni vydal Paolo Condò. Sám Francesco Totti bude součástí televizního seriálu jako vypravěč a bude pomáhat produkci při natáčení.

Un Capitano, televizní seriál o Francescu Totti

V šesti dílech bude vyprávěn přerod Francesca Tottiho z obyčejného chlapce, který vyrůstal v Porta Metronia, v kapitána a symbol svého oblíbeného týmu. Televizní seriál bude vycházet z autobiografie, kterou napsal Paolo Condò, komentátor Sky. Není náhodou, že se seriál bude vysílat právě na tomto satelitním kanálu.

Natáčení by mělo začít koncem července a obsazení je již kompletní. Do role Tottiho byli obsazeni tři různí herci, včetně Pietra Castellitta, syna herce Sergia, který hrál také ve filmu La Profezia dell'Armadillo. Roli Ilary Blasi ztvární Greta Scarano, zatímco Monica Guerritore bude hrát Tottiho matku a Giorgio Colangeli jeho otce.


Kdy se bude seriál Un Capitano vysílat

Natáčení má začít na konci července, na seriál Un Capitano na Sky si budeme muset počkat minimálně do začátku roku 2021. Zatím nejsou známa žádná pevná data, ale je nepravděpodobné, že by se drama objevilo na obrazovkách před koncem letošního roku.