Jak to opravit, když Bumble nefunguje

Pokud používáte Bumble, můžete si najednou všimnout, že se vám aplikace Bumble neotevře, nebo že některé z jejích funkcí fungují špatně (nebo vůbec). Chcete-li, aby vše opět fungovalo bez problémů, budete muset udělat nějaké řešení problémů.

Zde je návod, jak zjistit, co je příčinou vašeho problému na Bumble, a jak to napravit.


Příčiny čmeláků

Při používání Bumble existují čtyři hlavní příčiny problémů:

 • Vaše zařízení: Pokud máte staré zařízení nebo zařízení, které utrpělo fyzické poškození, mohlo by to mít potíže s podporou nejnovější verze aplikace, se sledováním vaší polohy nebo s detekcí vašeho pohybu.
 • Vaše aplikace Bumble: Verze aplikace, kterou jste nainstalovali do svého zařízení, může být zastaralá.
 • Váš Bumble účet: Možná jste se přihlásili do nesprávného účtu nebo jste zvolili nesprávnou metodu přihlášení.
 • Bumbleovy servery: Bumble má rozsáhlé problémy nebo výpadky.

Stocksnap

Jak to opravit, když Bumble nefunguje

Existuje několik různých oprav v závislosti na typu problému, se kterým se u Bumble setkáváte. Řešení může být stejně snadné jako restartování aplikace nebo tak pokročilé, jako je potřeba kontaktovat tým podpory společnosti Bumble.

 1. Přihlaste se na jiném zařízení. To může vyžadovat stažení aplikace Bumble pro iOS nebo stažení pro Android, pokud ji na alternativním zařízení ještě nemáte. Zkuste se přihlásit ke svému účtu Bumble a zkontrolujte, zda se načítá správně. Pokud ano, problém může být ve vašem zařízení.

 2. Ukončete aplikaci Bumble pro iOS nebo aplikaci Bumble pro Android a poté ji znovu otevřete. Je pravděpodobné, že aplikace zamrzla a je třeba ji zavřít a znovu otevřít.

 3. Vyberte alternativní způsob přihlášení. Bumble má pouze dvě metody přihlášení k účtu - podle telefonního čísla a Facebooku. Pokud jste se přihlásili ke svému účtu Bumble pouze proto, abyste zjistili, že váš profil je zcela prázdný a vaše připojení jsou pryč, lze tento problém obvykle vyřešit odhlášením a výběrem jiné metody přihlášení.

 4. Podívejte se na stránku Bumble's Down Detector. Down Detector je web, který sleduje zprávy o problémech s hlavními aplikacemi a weby. Pokud se vyskytnou rozsáhlé problémy, najdete zde aktuální informace.

 5. Zkontrolujte @Bumble na Twitteru nebo Stránka společnosti Bumble na Facebooku pro aktualizace. Bumble může zveřejňovat aktualizace o známých problémech na svých oficiálních sociálních účtech.

 6. Hledejte #BumbleDown na Twitteru. Nezapomeňte vybrat Poslední záložka pro zobrazení nejnovějších tweetů. Twitter je skvělá platforma pro vyhledávání aktualizací o tématech z celého světa v reálném čase, včetně populárních služeb, které klesají.

  Pokud nemůžete najít žádné známky rozšířených problémů nebo výpadku serverů společnosti Bumble, problém může být na vaší straně.

 7. Aktualizujte svůj Bumble Aplikace pro Android nebo iOS. Vývojáři neustále vydávají aktualizace svých aplikací, aby opravili chyby a zajistili jejich bezproblémovou práci.

 8. Restartujte zařízení iOS nebo Android. To pomůže vyčistit vše, co běží na pozadí, a uvolnit prostředky vašeho zařízení.

 9. Pokud se od vás požaduje, abyste zaplatili za Bumble Boost, když jste již zaplatili, kontaktujte tým podpory Bumble. Je pravděpodobné, že vaše předplatné Bumble Boost není spojeno s aktuálním profilem nebo účtem, který používáte, takže pokud jste použili Bumble Boost a odstranili svůj profil a vytvořili nový, vaše předplatné Bumble Boost nebude přeneseno do tohoto nového profilu. Podpora Bumble může přenést vaše předchozí předplatné na váš aktuální účet.

  Pokud jste svůj profil neodstranili a nevytvořili nový, možná jste se přihlásili nesprávnou metodou (přes Facebook místo přes své telefonní číslo nebo naopak). Pokud je to váš případ, zkuste podle pokynů uvedených v části výše přepnout metody přihlášení a zjistěte, zda vaše předplatné Bumble Boost začne znovu fungovat.

 10. Pokud vaše Beeline nezobrazuje žádné uživatele, vyplňte naše další informace ve svém profilu. Beeline je prémiová funkce, která je součástí Bumble Boost, která vám ukáže uživatele, kteří vás již v aplikaci měli rádi. Vzhledem k tomu, že počet a kvalita lajků, které získáte, závisí na kritériích vyhledávání, je dobré vylepšit svůj profil vyplněním co nejvíce informací. Na kartě svého profilu klepněte na ikonu tužka ikonu na svém profilovém obrázku upravte svůj profil.

  Jak se odhlásit z Bumble Boost a získat peníze zpět

  Můžete také těžit z rozšíření své vzdálenosti, aby se váš profil zobrazoval více lidem. Na kartě svého profilu klepněte na zařízení ikonu v levém horním rohu a poté použijte ikonu Vzdálenost posuvník resetujte požadovanou vzdálenost.