Jak opravit Facebook seznamku pokud nefunguje

Uživatelé Facebooku občas ohlásili problémy se seznamovací službou, včetně toho, že:

 • Seznamka na Facebooku se v aplikaci Facebook nezobrazuje.
 • Seznamka na Facebooku se nenačte.
 • Aplikace Facebook se neustále seká.
 • Fotky a další funkce se v aplikaci nezobrazují.
 • Oznámení o seznamování se na domovské obrazovce Facebooku nezobrazí.

Pokud vám Facebook seznamka nefunguje, můžete zkusit aktualizovat aplikaci Facebook, restartovat zařízení nebo zkusit vyřešit problém s připojením k internetu.

Informace v tomto článku se týkají aplikace Facebook pro iOS a Android.


Příčiny nefunkční seznamky na Facebooku

Pokud máte na Facebooku potíže se seznamkou, je to pravděpodobně kvůli jednomu z následujících důvodů:

 • Je potřeba aktualizovat aplikaci Facebook.
 • Seznamka na Facebooku nefunguje pro každého.
 • Máte zablokovaná oznámení.
 • Došlo k problémům s připojením k internetu.
 • Data mezipaměti vašeho mobilního zařízení jsou poškozena.

Tom Werner / DigitalVision / Getty Images

V závislosti na problému budete muset nejspíš počkat, dokud to tým Facebooku nespraví. Zatím však můžete vyzkoušet několik věcí.

Vyhledejte heslo „Facebook Dating down“ na Googlu a Twitteru a zjistěte, zda ostatní uživatelé nehlásí podobné problémy s aplikací Facebook.

Jak to opravit, když seznamka na Facebooku nefunguje

Zkuste tyto kroky, dokud nebude seznamka na Facebooku správně fungovat:

 1. Aktualizujte aplikaci Facebook. Pokud se seznamka na Facebooku nezobrazuje, pravděpodobně budete muset aktualizovat mobilní aplikaci Facebook na nejnovější verzi. Je možné zapnout automatické aktualizace pro Android a na iPhonech aktualizovat všechny aplikace najednou.
 2. Zkontrolujte připojení k Wi-Fi. Pokud jste připojeni k Wi-Fi síti a máte problémy i s jinými aplikacemi, budete muset nejspíš vyřešit problém s internetem. Pokud používáte mobilní datový tarif, existuje celá řada věcí, které můžete zkusit opravit, když vaše mobilní data nefungují.
 3. Povolte oznámení aplikaci Facebook. Pokud jste vypnuli oznámení aplikace, ujistěte se, že uděláte výjimku pro Facebook nebo oznámení znovu zapnete.Můžete přizpůsobit oznámení pro iPhony a zařízení Android, abyste mohli skrýt oznámení aplikací na uzamčené obrazovce.
 4. Vymažte mezipaměť svého mobilního zařízení. Vaše zařízení ukládá data, aby aplikace běžely rychleji, ale jakmile se tato data poškodí tak způsobí to, že aplikace přestanou správně fungovat. Vymazáním mezipaměti ve vašem zařízení iPhone nebo Android může vyřešit jakékoli problémy.
 5. Zkontrolujte, zda Facebook funguje. Pokud ostatní uživatelé hlásí problémy s Facebookem, pak pravděpodobně nebudete moci dělat nic jiného, ​​než počkat, až bude znovu fungovat.
 6. Zavřete aplikaci Facebook. Když zavřete aplikace na iPhonech nebo na Android zařízeních, tak to může opravit drobné chyby, které způsobí to, že daný problém zmizí.
 7. Restartujte zařízení. Vypnutím a opětovným zapnutím vašeho zařízení můžete vyřešit překvapivou řadu problémů.
 8. Odstraňte a přeinstalujte aplikaci Facebook. Zkuste aplikaci odebrat ze systému iOS nebo Android a stáhnout ji znovu z Google Play nebo Apple App Store.
 9. Kontaktujte centrum nápovědy Facebooku. Pokud stále nemáte na Facebooku přístup k seznamce a nikdo jiný nehlásí problémy se službou, můžete se obrátit na tým technické podpory Facebooku.