Jak sledovat Milán – Benfica v přímém přenosu zdarma a v TV


Zjistěte, kde sledovat Milán - Benfica v International Champions Cupu v přímém přenosu zdarma a v TV. Výkop je naplánován na 21:00

Druhý zápas nového milánského týmu Marca Giampaola v rámci International Champions Cupu. Po prohře v úvodním utkání s Bayernem Mnichov se Rossoneri snaží získat první důležité vítězství v sezoně. Soupeř to však nemá jednoduché. Benfica má v přípravě mírný náskok a na tomto letním turnaji zatím vyhrála dva zápasy (proti Chivasu a Fiorentině).

Acc Milan 2019-2020 je stále otevřeným staveništěm. Zatím byly oznámeny příchody Kruniče a Bennacera z Empoli a Thea Hernandeze z Realu Madrid. Milánští však stále hledají ofenzivního hráče, který by se dokázal prosadit ve třech čtvrtinách. Hodně se mluvilo o Correovi z Atlétika Madrid, ale jednání jsou zatím na mrtvém bodě: Milán musí před nákupem prodat. Z tohoto důvodu Cutrone odchází do Wolverhamptonu za částku blížící se 20 milionům eur. Na seznamu odchodů je také Andrè Silva, který však neprošel fyzickými testy v Monaku.

Milán - Benfica je exkluzivní Sportitalia, která bude zápas vysílat na 60. kanálu digitálního pozemního vysílání. Fanoušci mají možnost sledovat zápas Milán - Benfica ve streamu na stránkách Sportitalia. Pro ty, kteří mají chytrý televizor připojený k internetu, podporuje Sportitalia nový standard HbbTV, který umožňuje interakci s obsahem sportovního kanálu a sledování zápasu Milán - Benfica ve vysokém rozlišení.

International Champions Cup 2019, Milán - Benfica: program

Výkop zápasu Milán - Benfica je stanoven na 21:00 italského času. Zápas se odehraje na Gillette Stadium ve Foxborough.


Pravděpodobné sestavy Milán - Benfica

Milán (4-3-1-2) Donnarumma; Conti, Strinič, Gabbia, Calabria; Borini, Biglia, Calhanoglu; Maldini; Castillejo, Piatek.

Benfica (4-4-2) Valchodimos; Grimaldi, Ferro, Dias, Tavares; Caio, Gabriel, Florentino, Pizzi; Sefrovič, De Tomas.


Kde sledovat utkání Milán - Benfica v televizi

Milán - Benfica, utkání International Champions Cupu, bude vysíláno na Sportitalia HD, kanál 60 digitálního pozemního vysílání. Předzápas by měl začít ve 20:00.

Milán - Benfica: kde sledovat ve streamu

Milán - Benfica je k dispozici také v bezplatném streamu na webu Sportitalia. Nemusíte být registrovaní ani platit předplatné, stačí, když používáte zařízení s připojením k internetu.

Chcete-li sledovat zápas Milán - Benfica ve volném přenosu, musíte v prohlížeči svého chytrého telefonu nebo počítače spustit webovou stránku Sportitalia a počkat, až se načte domovská stránka. Poté klikněte na "Sledovat přenos" v okně Sportitalia HD a během několika sekund se spustí přenos zápasu AC Milán - Benfica.