Jak sledovat Sarriho tiskovou konferenci v přímém přenosu zdarma


20. června v 11:00 se uskuteční tisková konference Maurizia Sarriho, na které bude představen nový trenér Juventusu: zde je místo, kde ji můžete sledovat ve streamu

Po měsíci od vyhazovu Massimiliana Allegriho má Juventus konečně nového trenéra: Maurizia Sarriho, který ode dneška oficiálně zahájí své dobrodružství u Bianconeri. Volba, která je oproti minulosti v protisměru a která v posledních dnech vyvolala řadu diskusí, a to nejen mezi fanoušky Juventusu.

Sarriho prohlášení o možném přestupu do Juventusu v minulosti nepotěšila fanoušky, kteří více než měsíc kolébali sen Pepa Guardioly, pak odhalila jen falešnou zprávu: španělský trenér zůstane na lavičce Manchesteru City. Sarri přichází do Juventusu po vydařené sezoně v Chelsea, kde vyhrál Evropskou ligu a skončil třetí v lize. Vítězství ve druhé evropské soutěži bylo jedním z důvodů, které přesvědčily vedení Bianconeri, aby vsadilo na toskánského trenéra, který v Itálii nikdy nic nevyhrál.

Představení Sarriho jako trenéra Juventusu začne v 11:00 a bude vysíláno na celoplošném zpravodajském kanálu SkySport 24. Fanoušci Juventusu, kteří budou chtít událost sledovat, mohou Sarriho tiskovou konferenci sledovat živě prostřednictvím bezplatného přenosu na webových stránkách SkySport, Gazzetta dello Sport a Juventus Tv, kanálu na vyžádání, který provozují přímo Bianconeri.

Představení Sarriho v roli trenéra Juventusu: časový harmonogram

Seznámení proběhne v 11:00 v konferenční místnosti Allianz Stadium: Maurizio Sarri oficiálně zahájí své dobrodružství v roli trenéra Juventusu.


Kde sledovat Sarriho tiskovou konferenci v televizi

Po Tottiho rozlučkové tiskové konferenci bude Sarriho představení v roli trenéra Juventusu vysíláno také v televizi. Tentokrát se však nebude vysílat přímý přenos na Rai. Kdo bude chtít sledovat Sarriho tiskovou konferenci v televizi, bude si muset předplatit SkySport 24.


Jak sledovat Sarriho prezentační tiskovou konferenci v přímém přenosu

Fanoušci Juventusu budou mít spoustu možností, jak sledovat Sarriho tiskovou konferenci v přímém přenosu prostřednictvím bezplatného streamingu. Kromě přímého televizního přenosu nabízí Sky také bezplatný přenos tiskové konference na webu SkySport.it: stačí se od 11:00 přihlásit na portál a přenos se spustí automaticky.

Tiskovou konferenci k Sarriho představení v Juventusu budou přenášet i další sportovní publikace. Například deníky Gazzetta dello Sport a Sportmediaset budou Sarriho prezentaci přenášet na svých domovských stránkách od 11:00.

Juventus také umožní svým fanouškům sledovat tiskovou konferenci k představení nového trenéra v přímém přenosu na svých vlastních kanálech. Juventus Tv, kanál na vyžádání provozovaný přímo turínským klubem, bude přenášet Sarriho prezentaci a poskytovat exkluzivní obsah. Pro přístup k Juventus Tv musíte být předplatitelem.