Jak sledovat GP Mexika formule 1 v přímém přenosu zdarma


Tento víkend se Formule 1 vrací na trať, kde se pojede předposlední Velká cena sezony, zde je návod, jak sledovat GP Mexika 2018 v přímém přenosu také zdarma

O víkendu od pátku 26. října do neděle 28. října se Formule 1 vrací na trať, kde se pojede GP Mexika 2018. Stejně jako v minulé sezoně mohl Hamilton slavit titul na Autodromo Hermanos Rodríguez. Zde se dozvíte, jak sledovat Velkou cenu Mexika v přímém přenosu zdarma.

Pro F1 je to předposlední kolo sezony a pokud nedojde k nějakému neuvěřitelnému zvratu, zdá se, že titul už byl přidělen Mercedesu Lewise Hamiltona. Ferrari se však pokusí německému týmu překazit plány a pokusí se zopakovat vítězství z minulého týdne v GP USA. Závod, který by mohl fanoušky Tažného koně pozitivně překvapit a v němž by se mohl vrátit k vítězství Vettel. Pokud nejste doma, ale přesto si nechcete nechat ujít jedinou zatáčku 19. kola sezony, můžete sledovat živé vysílání GP Mexika Formule 1 zdarma. Závod se bude vysílat jak na Sky Sport HD, tak na TV8. To znamená, že i ti, kteří nejsou předplatiteli slavné placené televize, budou moci závod na Autodromo Hermanos Rodríguez sledovat ze svých chytrých telefonů, tabletů nebo notebooků.

F1 GP Mexika 2018: televizní programy

Jak již bylo zmíněno, GP Mexika formule 1 2018 se jede od pátku 26. října do neděle 28. října. Časy, které si můžete zapsat do diáře, jsou navzdory rozdílnému časovému pásmu s Itálií poměrně výhodné. V pátek se v 17 hodin uskuteční první volný trénink. Druhý trénink místo ve 21:00. V sobotu všichni na trati při třetím a posledním volném tréninku v 17:00 a poté ve 20:00 na trati při kvalifikaci na Velkou cenu Mexika.


Jak sledovat Velkou cenu Mexika 2018 F1 v přímém přenosu se Sky Go

Pokud jsme předplatiteli balíčku Sky Sports, budeme moci sledovat celý závodní víkend s rozhovory z paddocku, exkluzivními odkazy, komentáři ve studiu a obvyklými tiskovými konferencemi jezdců. Pokud se v den konání Velké ceny z jakéhokoli důvodu neocitneme doma u televize, neměli bychom z toho dělat vědu. Pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo notebooku se můžeme připojit k oficiálním webovým stránkám platformy SkyGo pro streamování a vysílání na vyžádání. Po spuštění služby zadáme své přihlašovací údaje ke službě Sky Go a po vstupu do platformy se připojíme ke kanálu Sky Sport F1 HD a budeme připraveni vychutnat si vzrušující závod F1 2018 Mexican GP.


Jak sledovat přímý přenos F1 2018 Mexican GP zdarma s TV8

Pokud nejsme předplatiteli balíčku Sky Sport, můžeme si snadno vychutnat každý okamžik závodu mexické formule 1 díky digitálnímu pozemnímu kanálu TV8. I v tomto případě, pokud nejsme během Velké ceny doma, můžeme snadno využít chytré telefony, tablety a počítače pro přístup ke streamovacím službám televizního kanálu. Jak? Jednoduše, přejdeme na oficiální stránky TV8 a bez nutnosti přihlášení nebo různých registrací přejdeme do sekce živého vysílání, kde začneme sledovat GP Mexika 2018 F1.