Jak sledovat GP Maďarska 2018 v přímém přenosu zdarma


O víkendu od pátku 27. července 2018 do neděle 29. července 2018 se Formule 1 přesune do Maďarska na okruh Hungaroring, zde je návod, jak sledovat závod v přímém přenosu

Po harakiri Sebastiana Vettela minulý týden na německém Hockenheimu je boj o titul šampiona jezdců Formule 1 stejně vyhrocený jako kdykoli předtím. Jezdec Ferrari bude mít šanci na okamžitou nápravu již tento víkend, kdy se jede GP Hungaroringu 2018. Každou zatáčku Velké ceny Maďarska F1 si můžete vychutnat v bezplatném přímém přenosu na Sky nebo TV 8

Vettel bude muset zopakovat loňské vítězství na maďarském okruhu a doufat v chybu (nebo Raikkonenovu pomoc) Hamiltona, aby si mohl ukrojit co nejvíce bodů do světového žebříčku. Německý jezdec má k GP Maďarska zvláštní vztah, protože ji v posledních třech letech dvakrát vyhrál. Pozor však, abyste nepovažovali za uzavřený pouze boj Mercedesu a Ferrari: Red Bull Ricciarda, který zde překvapivě vyhrál už v roce 2014, už vyzval Hamiltona a Vettela. Stručně řečeno, slibuje to mimořádně vzrušující závodní víkend: ke sledování Velké ceny Maďarska 2018 v přímém přenosu zdarma stačí počítač nebo chytrý telefon s připojením k internetu a máte hotovo.

Velká cena Maďarska 2018: televizní program

Po klasické čtvrteční konferenci odstartuje závod v Maďarsku v pátek 27. července prvním kolem volných tréninků, které začnou v 11 hodin. V 15 hodin však začne druhé kolo testování na okruhu Hungaroring. V sobotu ráno v poledne začíná třetí a poslední volný trénink. Zatímco v 15:00 se všichni vydají na trať pro oficiální kvalifikaci. V neděli 29. července si všichni od 15.10 hodin naladili start Velké ceny Maďarska F1 2018. Závod Formule 1 v Maďarsku bude exkluzivním přímým přenosem pro předplatitele balíčku Sky Sport F1 HD, zatímco ti, kteří nemají předplacenou slavnou placenou televizi, budou moci sledovat odložený závod na TV8.

Jak sledovat Velkou cenu Maďarska F1 2018 v přímém přenosu zdarma se SkyGo

Jak již bylo zmíněno, GP Hungaroringu 2018 Formule 1 bude exkluzivním přenosem pro předplatitele Sky. Na kanálu Sky Sport F1 HD budeme moci sledovat nejen volné tréninky, kvalifikace a závody, ale také rozhovory, podrobné reportáže a spojení z paddocku, abychom byli informováni o všem, co se děje před závodem i po něm. Co ale dělat, když jsme si na pátek až neděli naplánovali výlet k moři nebo do hor? Žádný problém, pokud nemůžeme sledovat Velkou cenu Maďarska F1 2018 z domácího televizoru, můžeme vždy sledovat přímý přenos Velké ceny Hungaroringu zdarma z počítače nebo chytrého telefonu.

Pokud máme chytrý telefon, tablet nebo počítač, můžeme se připojit ke streamovací platformě Sky, ať jsme kdekoli: stačí si stáhnout aplikaci nebo se připojit k oficiální webové stránce SkyGo a zadat přihlašovací údaje. Po vstupu se připojíme ke kanálu Sky Sport F1 HD a můžeme sledovat GP Maďarska 2018.


Jak sledovat odložené vysílání GP Maďarska 2018 na TV8

Pokud nemáme předplacenou službu Sky Sport, můžeme závod Formule 1 sledovat kdykoli díky volně dostupným opakováním na TV8. Souhrn kvalifikace bude vysílán v sobotu 28. července od 20:00 hodin, zatímco GP Maďarska 2018 bude vysílána s odstupem v neděli od 21:00 hodin. Pokud v těchto chvílích nejsme doma nebo před televizí, neměli bychom zoufat. Pokud máme po ruce tablet, počítač nebo chytrý telefon, můžeme se připojit na webové stránky TV8, přejít do sekce živých přenosů a sledovat odtud kompletní opakování závodu F1 v Budapešti.