Fifa 19 bude zdarma pro Kim Hunter


EA Sports spouští propagační kampaň a rozdává Fifu 19. Jediná podmínka: mít stejné jméno jako hlavní hrdina filmu Cesta

Čekání je konečně u konce. Po "problémech" s Cristianem Ronaldem (který si to vynahradil spuštěním demoverze ze svého účtu na Instagramu) a výpadku obchodu PlayStation Store, který se časově shodoval se spuštěním betaverze hry, je Fifa 19 konečně k dispozici ke stažení nebo ke koupi na všech různých platformách (PC, PlayStation 4, Xbox One a Switch)

Nejslavnější fotbalový simulátor na světě se letos bude muset poprat s pokusy PES 2019 ukrojit z tržního podílu svých amerických rivalů. Za tímto účelem bude hra Fifa 19 uvedena na trh s řadou nových funkcí, které mají dále zlepšit zážitek hráčů a ještě více zpřesnit simulaci zápasu. O tom, zda to bude stačit na odražení útoků dlouholetých konkurentů společnosti Konami, rozhodne trh. Marketeři společnosti Electronic Arts se mezitím snaží upoutat pozornost tisku spuštěním kampaně na získání hry Fifa 19 zdarma.

Jak získat hru Fifa 19 zdarma

V tuto chvíli se jedná o kampaň určenou pouze pro trh ve Velké Británii a zdá se, že se pravděpodobně nerozšíří do dalších zemí, ale nikdy neříkej nikdy. Aby si Britové mohli Fifu 19 stáhnout nebo získat zdarma, musí mít jednu podmínku: jmenovat se Kim Hunter, první fotbalistka, která se v sérii FIFA objevila, a hvězda loňského režimu Journey (samozřejmě kampaně pro jednoho hráče). Chcete-li si vyzvednout výhru a získat hru Fifa 19 zdarma, stačí se dostavit do některého ze zúčastněných obchodů a prokázat se platným průkazem totožnosti, který potvrzuje, že se skutečně jmenujete Kim Hunter.

.