Fifa 20, přichází aplikace pro správu FUT z vašeho chytrého telefonu


Od 19. září 2019 si můžete zdarma stáhnout aplikaci Fifa 20 pro správu vašeho Fifa Ultimate Teamu. K čemu slouží

Jako již tradičně, i letos EA Sports vydala doprovodnou aplikaci ke hře FIFA 20, která vám umožní spravovat tým Fifa Ultimate Team přímo z vašeho chytrého telefonu. Aplikace je zcela zdarma, je k dispozici pro zařízení se systémy iOS a Android a mohou si ji stáhnout majitelé hry na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

Aplikace je k dispozici od 19. září, tedy několik dní před oficiálním vydáním hry. Doprovodná aplikace Fifa 20 je velmi užitečná pro vzdálené ovládání týmu FUT. Můžete se účastnit draftu FUT nebo si koupit body Fifa a balíčky s hráči. Ti, kteří již hráli předchozí hry Fifa, nebudou mít problém se na aplikaci Fifa 20 adaptovat, zatímco ti, kteří s touto hrou teprve začínají, si budou muset počkat na oficiální vydání titulu 27. září. Podívejte se, co všechno můžete dělat s doprovodnou aplikací ke hře Fifa 20.

Nová aplikace FIFA 20

Nová aplikace FIFA 20 vám umožní pokračovat ve hře FUT na dálku sledováním a správou vašeho týmu přímo z chytrého telefonu, a to bez ohledu na platformu, kterou používáte: PS4, Xbox One, Nintendo Switch nebo PC. Budete moci neustále sledovat transakce na trhu, nakupovat speciální balíčky i body FIFA, účastnit se výzev Creation Squad a mnoho dalšího. V neposlední řadě vás používání doprovodné aplikace FIFA 20 po omezenou dobu opravňuje k účasti v řadě exkluzivních soutěží s denními výhrami a extra kredity, které můžete využít v režimu Ultimate Team.


Jak stáhnout novou aplikaci FIFA 20

Ti, kdo již doprovodnou aplikaci FIFA 20 používali, si mohou stáhnout aktualizaci nové verze až od 19. září. Pokud jste aplikaci ještě nikdy nepoužili, budete si muset počkat, až budete mít vlastní kopii hry. Do hry FIFA 20 se pak můžete přihlásit pomocí osobního účtu na konzoli nebo na počítači. Po vytvoření klubu FIFA Ultimate Team musíte nastavit bezpečnostní otázku/odpověď a poté si můžete stáhnout aplikaci FIFA 20 do svého chytrého telefonu. Po instalaci se jednoduše přihlaste pomocí účtu FIFA 20 a počkejte, až vám do e-mailu přijde bezpečnostní kód, kterým aplikaci potvrdíte.


Kdy vyjde Fifa 20

Oficiální vydání hry Fifa 20 je stanoveno na 27. září. Ti, kteří si zakoupili jednu z prémiových verzí, budou mít přístup ke hře od 24. září.