Kde sledovat zápas Barcelona – Liverpool v televizi zdarma a v přímém přenosu


Jak sledovat zápas Barcelona - Liverpool v televizi zdarma na RAI a v přímém přenosu zdarma na počítačích, chytrých telefonech a tabletech

Pro mnoho fotbalových odborníků je zápas Barcelona - Liverpool, semifinále Ligy mistrů 2018-2019, předčasným finále. Příliš vysoká technická kvalita obou týmů ve srovnání s ostatními dvěma semifinalisty (Tottenham a Ajax). Loni se Liverpool dostal do finále poněkud překvapivě, zatímco letos patří k favoritům na konečné vítězství. Na druhou stranu Barcelona společně s Realem Madrid v posledních deseti letech soutěži dominovala. A ve svém týmu mají Messiho, který prožívá jednu z nejlepších sezon své kariéry.

Dnes večer se hraje první zápas semifinále Ligy mistrů 2018-2019 mezi Barcelonou a Liverpoolem. Blaugranas přijíždějí nabití a v dobré formě po zisku 26. ligového titulu v historii. Liverpool je naopak v Premier League na druhém místě jen o bod za Manchesterem City a hrozí mu, že o Scudetto přijde, přestože má v tabulce více než 90 bodů. Pro milovníky fotbalu je zápas Barcelona - Liverpool zápasem, který si nelze nechat ujít. Jedná se o dva velmi odlišné týmy, které však hrají hvězdný fotbal. Barcelona má Messiho, Coutinha, Suáreze a překvapení Arthura Mela, zatímco Liverpool spoléhá na fyzickou sílu Van Dijka a techniku Salaha, Firmina a Maného.

Barcelona - Liverpool můžete sledovat v televizi na kanálech RAI a Sky na satelitu a v pozemním digitálním vysílání. Fanoušci, kteří oslaví 1. máj mimo domov, budou moci sledovat přímý přenos utkání Barcelona - Liverpool zdarma: zde je návod.

Barcelona - Liverpool: program

Barcelona - Liverpool začíná ve 21:00 na stadionu Camp Nou.


Barcelona - Liverpool: kde sledovat v televizi zdarma

Barcelona - Liverpool je součástí balíčku zápasů, který zakoupila také RAI. Zápas Barcelona - Liverpool bude vysílán zdarma na televizní stanici Rai 1: přímý přenos začne ve 20:30 hodin krátkým předzápasovým studiem. Zápas bude vysílat také Sky, která zakoupila práva na Ligu mistrů na další tři roky. Zápas Barcelona - Liverpool bude vysílán na stanicích SkySport One (201) a SkySport Football (203). Pro ty, kteří nejsou doma, je tu možnost sledovat přímý přenos Barcelona - Liverpool na SkyGo a RaiPlay. 


Jak sledovat přímý přenos Barcelona - Liverpool na SkyGo

Sky nabízí svým předplatitelům možnost sledovat přímý přenos prvního semifinále Ligy mistrů 2018-2019 Barcelona - Liverpool na SkyGo, platformě satelitní televize na vyžádání.

Pro používání služby SkyGo musíte být předplatitelem Sky, být zaregistrováni na webových stránkách a používat jedno ze zařízení podporovaných touto službou (chytré telefony, tablety a počítače). Aplikaci SkyGo si můžete stáhnout z webových stránek společnosti Sky nebo z obchodu Google Play a App Store.

Chcete-li sledovat přímý přenos zápasu Barcelona - Liverpool, musíte spustit aplikaci SkyGo, zadat přihlašovací údaje a kliknout na položku TV Channels. Otevře se seznam všech kanálů Sky dostupných pro streamování: přejděte dolů na SkySport Uno (201) a SkySport Football (202). Výběrem jednoho z těchto dvou kanálů a kliknutím na ikonu "Play" spustíte přímý přenos Barcelona - Liverpool.

Jak sledovat přímý přenos Barcelona - Liverpool zdarma na RaiPlay

Pokud nemáte předplatné Sky, nemusíte zoufat, přímý přenos Barcelona - Liverpool můžete sledovat zdarma na RaiPlay, službě na vyžádání státní televize. Chcete-li používat RaiPlay, musíte si platformu zdarma předplatit a používat jedno z podporovaných zařízení (chytré telefony, tablety a počítače). Aplikaci RaiPlay si můžete stáhnout z obchodu Google Play a App Store.

Chcete-li sledovat přímý přenos zápasu Barcelona - Liverpool zdarma, musíte spustit aplikaci RaiPlay, zadat své přihlašovací údaje a kliknout na položku nabídky "Dirette". Otevře se stránka se všemi kanály Rai dostupnými ve streamu a výběrem Rai 1 se během několika sekund spustí bezplatný přenos zápasu Barcelona - Liverpool.

Pokud nejste doma a nemůžete sledovat semifinále Ligy mistrů 2018-2019 ve streamu, máte možnost sledovat přímý přenos zápasu Barcelona - Liverpool na Virgilio Sport.