Neapol – Liverpool: kde sledovat v televizi a zdarma


Zjistěte, kde sledovat zápas Neapol - Liverpool v televizi a zdarma. Výkop utkání je naplánován na 21:00

Napoli - Liverpool je prvním zápasem partenopei v Lize mistrů 2019 - 2020. Tým trenéra Carla Ancelottiho má za úkol vylepšit loňský výsledek, kdy vypadl v kvalifikaci v železné skupině s Liverpoolem a PSG. Letos byl los šťastnější a kromě úřadujících mistrů Evropy se Neapol utká se dvěma papírově snadnými týmy: Salcburkem a Genkem.

Bude to velmi složitá premiéra, ale dobrý výkon proti Liverpoolu by celému prostředí dodal sebevědomí. Carlo Ancelotti na tiskové konferenci nabádal své hráče: je možné, aby se jim podařil husarský kousek a odjeli ze San Paola se třemi body. Neapol nastoupí v nejlepší možné sestavě s dvojicí Manolas - Koulibaly v obraně, čtyřčlennou zálohou s Callejonem, Allanem, Fabianem Ruizem a Insignem (vracejícím se po zranění) a v útoku s dvojicí Mertens - Llorente, která teprve přišla, ale už se dokonale začlenila do Ancelottiho schémat. Liverpool přijíždí do Neapole nabitý po skvělém vstupu do sezóny v Premier League, kde má již pětibodový náskok před Manchesterem City. Klopp postaví základní sestavu v útoku ve složení Mané - Firmino - Salah.

Napoli proti Liverpoolu můžete sledovat na SkySport Uno (kanál 201 satelitního kanálu) a na Canale 5 volně. Zápas je jedním ze zápasů, které může Mediaset vysílat na Canale 5. Bezplatné streamování je k dispozici také na Mediaset Play a SkyGo (pouze pro předplatitele Sky). Zde najdete program utkání Neapol - Liverpool, pravděpodobné sestavy a místa, kde můžete zápas sledovat v televizi.

Napoli - Liverpool: program

Začátek utkání Neapol - Liverpool je naplánován na 21:00.


Pravděpodobná sestava Neapol - Liverpool

Napoli (4-4-2): Meret; Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Ghoulam; Callejon, Allan, Fabian Ruiz, Insigne; Mertens, Llorente.

Liverpool (4-3-3): Adrian; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Henderson, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mané.


Kde sledovat zápas Neapol - Liverpool v televizi

Napoli - Liverpool je první exkluzivní zápas, který bude vysílat Mediaset na kanálu Canale 5. Neapolští fanoušci mohou zápas sledovat v televizi dvěma způsoby: SkySport Uno (satelitní kanál 201) a Canale 5 (volně dostupný kanál).

Zápas bude vysílán také na Now TV, OTT službě Sky.

Zápas bude vysílán také na OTT službě Now TV společnosti Sky, ale ke sledování zápasu budete potřebovat chytrý televizor nebo televizor s výstupem HDMI.

Jak sledovat zápas Neapol - Liverpool ve volném přenosu

Zápas Neapol - Liverpool je k dispozici ve volném přenosu na Mediaset Play, službě na vyžádání televize Biscione. Chcete-li ji používat, nemusíte platit předplatné, stačí se jen zaregistrovat na platformě. Mediaset Play je podporován chytrými telefony, tablety a počítači. Chcete-li sledovat zápas Neapol - Liverpool v přímém přenosu, musíte se přihlásit ke svému účtu, přejít do sekce živých přenosů a kliknout na Kanál 5: za několik sekund se spustí přímý přenos zápasu.

Předplatitelé Sky mohou sledovat zápas Neapol - Liverpool v přímém přenosu na SkyGo, platformě Sky na vyžádání. Opět musíte mít aktivní a registrovaný účet. Aplikaci SkyGo najdete v obchodě Google Play a App Store. Přenos zápasu je k dispozici v sekci Televizní kanály.