Jak sledovat zápas Juventus – Milán Supercoppa Italia 2019 v přímém přenosu zdarma


V 18:30 se v Džiddě utkají Juventus a Milán o Supercoppa Italia 2019: zde je návod, jak sledovat zápas v přímém přenosu zdarma

Juventus - Milán se utkají v Džiddě v Saúdské Arábii o Supercoppa Italia 2019. Výkop je stanoven na 18:30 italského času a zápas bude živě přenášet televize RAI, která na něj zakoupila televizní práva. Fanoušci, kteří nebudou moci být na začátku zápasu doma, budou moci sledovat přímý přenos zápasu Juventus - Milán Supercoppa Italia 2019 na RaiPlay, platformě na vyžádání společnosti Tv di Stato.

Zápas je opakováním loňského finále Coppa Italia, kdy Juventus vyhrál 4:0. Od doby před sedmi měsíci se však mnohé změnilo: Bianconeri mají navíc Cristiana Ronalda, zatímco Milán se rozloučil s Bonuccim, ale získal Higuaína z Juventusu. Zápas, u kterého se zdá, že výsledek už je napsaný: Juve v lize porazilo Milán díky gólu Mandžukiče (nyní zraněného) a má 22bodový náskok. Zápasy o trofeje se však liší a rozdíly se vzájemně ruší. Bude to zápas otevřený všem výsledkům a velmi zábavný. Zde je návod, jak sledovat přímý přenos zápasu Juventus - Milán Supercoppa Italia 2019 zdarma.

Juventus - Milán: kde sledovat zápas v televizi a rozpis

Supercoppa italiana 20119 bude vysílat RAI na programu RAI 1: spojení začne v 18:15, zatímco výkop zápasu je stanoven na 18:30.


Jak sledovat Juventus - Milán Supercoppa Italia 2019 v přímém přenosu zdarma na RaiPlay

Nepříznivý program italských fanoušků: v 18:30 je mnoho z nich ještě v práci nebo na cestě domů. Pokud si nechcete nechat ujít ani minutu zápasu Supercoppa Italia 2019, můžete sledovat přímý přenos utkání Juventus - Milán zdarma na platformě RaiPlay, která je dostupná na vyžádání. Chcete-li službu RaiPlay používat, musíte se do ní zdarma zaregistrovat a používat jedno z podporovaných zařízení: počítač, chytrý telefon a tablet. Chcete-li sledovat zápas Juventus - AC Milán ve volném vysílání, musíte vstoupit na RaiPlay, kliknout na Dirette a vybrat RaiUno. Za několik sekund začne přenos zápasu.

Pokud nemůžete sledovat přímý přenos zápasu Juventus - Milán na svém chytrém telefonu, na stránkách Virgilio Sport najdete textový přenos zápasu. Užijte si zápas!