Jak načíst odstraněnou hlasovou schránku v systému Android

Náhodně jste smazali základní hlasovou schránku? Ztratili jste zprávu, kterou jste bezpodmínečně museli mít? Nebojte se, existuje několik metod, jak obnovit smazanou hlasovou schránku na zařízeních Android.


Obnovte odstraněnou hlasovou schránku pomocí aplikace Hlasová schránka

I poté, co odstraníte hlasovou schránku, jsou data uložena ve vašem zařízení po stanovenou dobu. Pokud jste smazali něco, co jste nechtěli, pokuste se to získat zpět podle těchto pokynů.

  1. Otevřete Hlasová schránka aplikaci a klepněte na ikonu menu.

  2. Využít Smazané hlasové zprávy. Aplikace vám poté zobrazí seznam hlasových zpráv, které jsou k dispozici pro obnovení. Klepněte a podržte na tom, který chcete zachovat.

  3. V závislosti na vašem modelu telefonu přidá do hlasové schránky zaškrtnutí nebo otevře kontextové menu. Bez ohledu na to klepněte na Ušetříte odebrat z odstraněné složky hlasové schránky.

K obnovení odstraněných hlasových zpráv použijte aplikaci třetí strany

Pokud se vaše data poškodí nebo dojde k náhodnému smazání velmi staré hlasové schránky, nebudete ji moci pomocí aplikace Hlasová schránka obnovit. Pokud se obáváte, že k tomu dojde, stáhněte si aplikaci třetí strany pro zálohování dat z telefonu.

Existuje několik takových aplikací, ale MiniTool Power Data Recovery nebo EaseUS Data Recovery Wizard jsou několik skvělých možností.

Obě mají intuitivní rozhraní a umožňují uživatelům obnovit několik gigabajtů dat - což je více než dost pro příležitostnou hlasovou schránku - než vás vyzve k upgradu na placenou verzi. Zde jsou kroky, které budete chtít dodržet bez ohledu na to, jaký software si vyberete.

  1. Nezapomeňte nainstalovat software do zařízení odděleného od telefonu, například do počítače nebo notebooku. Pokud se v paměti vašeho telefonu stane něco katastrofického, uložení zálohy na stejné zařízení vám nebude k ničemu.

  2. Až budete připraveni obnovit svá data, budete muset připojit zařízení Android. Pomocí kabelu USB připojte zařízení k počítači a poté otevřete software.

  3. Jakmile vyberete zařízení, vyberte Skenovat. U některých programů se zobrazí výzva k výběru typu dat, která se mají vyhledat. Pokud jste dostali tuto možnost, chcete vybrat Hlasové zprávy.

  4. Po několika minutách vám software poskytne možnosti obnovitelných dat. Vyhledejte hlasovou schránku, která vám chybí, a měli byste být schopni ji obnovit do mobilního zařízení nebo do počítače.


Další možnosti načtení odstraněné hlasové schránky

V závislosti na modelu vašeho operátora a telefonu vám mohou být k dispozici další možnosti. Vyhledejte online zákaznickou podporu pro konkrétní zařízení nebo volejte zákaznický servis a zjistěte, zda existuje něco, co mohou nabídnout.