Domů : Přípony souborů : Format .sps

.sps soubor

Typ souboru 1:SPSS Program File

Vývojář IBM
Kategorie Datové soubory
Formát Text

Co je to soubor SPS?

Programový soubor používaný SPSS, aplikace statistické analýzy; uloženy ve formátu prostého textu a obsahují instrukce napsané pomocí syntaxe SPSS; obecně vyvinutý pomocí SPSS Syntax Editoru; slouží k manipulaci s datovými soubory a automatizaci statistických analýz.

Více informací

Chcete-li spustit soubor SPS, zvolte Soubor → Otevřít → Syntaxe ..., vyberte soubor SPS a poté, co je soubor otevřen, vyberte příkaz Spustit → Vše. Soubory SPS můžete také procházet pomocí volby Run → Step Through nebo spustit výběr souboru volbou Run → Selection.

Programy, které otevírají SPS soubory
Windows
IBM SPSS
Linux
IBM SPSS
Macintosh
IBM SPSS

Typ souboru 2:SyncBack Settings File

Vývojář 2BrightSparks
Kategorie Záložní soubory
Formát Zip

.SPS druhá možnost

Zálohovací soubor nastavení vytvořený programem SyncBack, zálohovacím a synchronizačním programem; uloženo pomocí .ZIP komprese a obsahuje nastavení jako zdrojové a cílové adresáře a plán zálohování profilu; slouží k ukládání úloh zálohování.

Více informací

Soubory SPS se ukládají pomocí komprese .ZIP . SyncBack je k dispozici v edicích Pro, SE a Freeware.

Programy, které otevírají SPS soubory

Typ souboru 3:Quake 3 Engine Speaker Definition File

Vývojář id Software
Kategorie Game Files
Formát Text

.SPS třetí možnost

Soubor mapových zvuků používaný ve hrách vyvinutých s motorem Quake III (id Tech 3); obsahuje prosté textové definice reproduktorů pro zvuky okolní mapy; určuje zvukový soubor, který má být přehrán, objem, rozsah a počátek x, y, z uvnitř mapy; může také určit, zda je zvuk smyčkovaný, vysílaný nebo cílený na konkrétní entitu.

Více informací

Definice reproduktorů SPS jsou deklarovány v blocích speakerDef {...}, které obsahují vlastnosti zvuku. Soubory SPS jsou obvykle umístěny v adresáři / sound / maps / v adresáři .PK3 .

POZNÁMKA: Jelikož soubory SPS obsahují prostý text, mohou být vytvořeny nebo upraveny pomocí libovolného textového editoru. Někdy mohou být také vytvořeny pomocí editorů ve hře, jako je například Speaker Editor v rámci Wolfenstein: Enemy Territory.

Programy, které otevírají SPS soubory
Windows
Splash Damage Wolfenstein: Enemy Territory
id Software Quake 3
Linux
id Software Quake 3
Macintosh
Apple TextEdit
id Software Quake 2
Splash Damage Wolfenstein: Enemy Territory
id Software Quake 3

Typ souboru 4:Sharkport PS2 Save File

Vývojář Sharkport
Kategorie Game Files
Formát Binary

.SPS čtvrtá možnost

Soubor vytvořený společností Sharkport, příslušenství PlayStation 2 (PS2) používané pro přenos uložených her do počítače; obsahuje paměťovou kartu uloženou v zařízení Sharkport; mohou být sdíleny s ostatními uživateli Sharkportu, aby nahráli stejnou uloženou hru.

Více informací

Soubory SPS lze převést na jiné formáty pro ukládání pomocí programu mymc, programu pro konverzi PS2. Typy cílové konverze zahrnují soubory MAX .MAX a soubory EMS .PSU .

POZNÁMKA: Jiné verze programu Sharkport ukládají hry s příponou .MD a .PS2 .

Programy, které otevírají SPS soubory
Windows
mymc

O SPS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sps a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Sharkport PS2 Save File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Začínám kurz statistické analýzy a požádali nás, abychom si zvykli na software IBMS SPSS. Moc vám děkuji za vysvětlení tohoto typu formátu, protože jsem si jistá, že mi to pomůže při práci v kurzu. Vědomí, že syntaxe přípony .sps je přehledná a obsahuje všechny potřebné nástroje, mě uklidňuje. Zkusil jsem vytvořit soubor a spustit jeho příkazy, abych si ověřil, jak funguje, a šlo to skvěle. Přečetl jsem si také více o dalších typech souborů, které jste zmínil, a jsem překvapen, že tato přípona funguje také jako záloha pro uložené hry Playstation 2. Ještě jednou děkuji!