Domů : Přípony souborů : Format .psu

.psu soubor

Typ souboru 1:EMS PS2 Memory Adapter Save File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor PSU?

Soubor používaný EMS PS2 Memory Adpater, externím hardwarovým zařízením třetích stran používaným pro ukládání her pomocí konzolí PlayStation 2; uloží uloženou hru na paměťovou kartu; slouží jako výchozí formát pro uLaunchELF, homebrew Windows Explorer-jako rozhraní pro PS2.

Více informací

Soubory PSU lze otevřít programem PS2 Save Builder a převést na jiné formáty ukládání PS2. PS2 Save Builder však nemůže vytvořit soubory PSU. Program PS2 Save Converter můžete použít k vytvoření souborů PSU. Program mymc lze převést přímo do jiných formátů.

Programy, které otevírají PSU soubory

Typ souboru 2:PSU Designer Document

Vývojář Duncan Amplification
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

.PSU druhá možnost

CAD soubor vytvořený PSU Designer (PSUD), program používaný pro návrh napájecích zdrojů pro trubkové zesilovače; šetří konstrukční schéma, které může zahrnovat usměrňovače, filtry a další komponenty; lze simulovat v softwaru.

Více informací

Při simulaci návrhy PSU generují grafy, které lze analyzovat z hlediska výkonu napájení.

Programy, které otevírají PSU soubory

O PSU souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .psu a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PSU Designer Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.