Domů : Přípony souborů : Format .sai

.sai soubor

Typ souboru :PaintTool SAI Image

Vývojář SYSTEMAX Software Development
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor SAI?

Soubor SAI je rastrový obrázek vytvořený programem PainTool SAI, což je lehká aplikace pro malování pro Windows. Obsahuje výkres vytvořený uživatelem, který obsahuje jednu nebo více nezávislých editačních vrstev. Soubory SAI lze uložit, zavřít a znovu otevřít pro další úpravy.

Více informací

Soubor SAI otevřený v SYSTEMAX PaintTool SAI 1.2

Soubor SAI je nativní formát používaný programem PainTool SAI pro ukládání obrázků. Chcete-li vytvořit soubor SAI, vyberte Soubor → Nový ..., poté vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako .... Chcete-li otevřít soubor SAI, vyberte Soubor → Otevřít ....

Funkce nástroje SAT různé nástroje, které lze aplikovat na jednotlivé vrstvy. Některé z těchto nástrojů jsou tužka, pero, značka, guma, štětec, vodní barva, kbelík a AirBrush. Program také přichází s nástroji pro výběr laso a magické hůlky.

Soubor SAI můžete exportovat do různých obrazových formátů, například .BMP , .JPG , .PNG , .PSD a% odkaz%. Chcete-li soubor exportovat, vyberte Soubor → Exportovat a vyberte formát.

Programy, které otevírají SAI soubory

O SAI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sai a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PaintTool SAI Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Děkuji, že jste mi pomohli pochopit, jak funguje přípona souboru .sai. Z obrázku, který je umístěn na stránce, lze odvodit mnoho informací. Pro lidi jako já, kteří rádi vědí, jak program vypadá, je to skvělý doplněk. Zaujalo mě, jak formát SAI funguje podobně jako Photoshop nebo Illustrator, a to uspořádáním věcí do vrstev. Kdyby tam byla poznámka o tom, jak dlouho trvá bezplatná zkušební verze, líbilo by se mi to ještě víc. Přesto se nedá popřít, jak velkou podporu jste mi svým popisem poskytli. Myslím, že v programu začnu vytvářet nějaké návrhy, protože nabízí pozdější export do formátu Photoshopu. Měl by si získat větší oblibu. Pokračujte v dobré práci!