Domů : Přípony souborů : Format .pfl

.pfl soubor

Typ souboru 1:PDFill Project File

Vývojář PlotSoft
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor PFL?

Upravený dokument PDF vytvořený pomocí programu PDFill, programu pro úpravy PDF; mohou obsahovat další text, obrázky, zvýraznění, komentáře a formuláře s upravitelnými poli; lze exportovat jako standardní soubor .PDF .

Programy, které otevírají PFL soubory

Typ souboru 2:PhotoFiltre Plugin

Vývojář PhotoFiltre
Kategorie Plugin Files
Formát Binary

.PFL druhá možnost

Přidá další nástroje nebo obrazové efekty, například možnosti korekce barev, do programu pro úpravu obrázků PhotoFiltre.

Programy, které otevírají PFL soubory

Typ souboru 3:Family Lawyer Document

Vývojář Nolo
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PFL třetí možnost

Právní dokument vytvořený Quicken WillMaker nebo Family Lawyer do-it-yourself software pro přípravu dokumentů; mohou být použity k uložení dokladu o hospodaření nebo správy nemovitostí nebo jiných právních dokumentů.

Více informací

Soubory PFL používají starší verze softwaru Quicken WillMaker a Family Lawyer. Quicken WillMaker 2006 byl stále schopen importovat starší soubory PFL.

POZNÁMKA: Software Family Lawyer byl původně vyvinut společností Intuit, ale byl přenesen do Broderbundu a nakonec ukončen.

Programy, které otevírají PFL soubory

O PFL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pfl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Family Lawyer Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.