Domů : Přípony souborů : Format .wwf

.wwf soubor

Typ souboru :World Wide Fund Non-Printable Document

Vývojář WWF International
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát Binary

Co je to soubor WWF?

Soubor WWF je dokument vytvořený programem SAVE AS WWF, který se používá k vytvoření dokumentů .PDF , které nelze vytisknout. Může obsahovat obsah jakéhokoli elektronicky tisknutelného dokumentu. Soubory WWF se používají k distribuci dokumentů „šetrných k životnímu prostředí“.

Více informací

World Wide Fund for Nature (WWF) vytvořil formát souboru WWF, aby zastavil zbytečný tisk a zvýšil povědomí o používání papíru. Organizace použila slogany jako „Think Before You Print“ a „Save as WWF, Save a Tree.“

Soubory WWF jsou vytvořeny pomocí dialogového okna „SAVE AS WWF“. Soubory WWF také zabraňují tisku uživatele uzamčením oprávnění k tisku dokumentů pomocí hesla.

SAVE AS WWF lze použít k vytvoření a otevření souborů WWF. Program byl původně vyvinut pro Mac OS X, ale nyní je k dispozici i pro Windows. Soubory WWF lze také prohlížet s některými čtečkami dokumentů Windows a Linux PDF, včetně aplikace Adobe Acrobat. Apple Preview může otevřít soubory WWF, pokud nejprve přejmenujete příponu na ".pdf".

POZNÁMKA: ULOŽIT JAKO WWF bylo přerušeno a již není k dispozici ke stažení.

Programy, které otevírají WWF soubory
Windows
Adobe Acrobat
KDE Okular
Adobe Reader
WWF International SAVE AS WWF
Linux
Adobe Acrobat
KDE Okular
Adobe Reader
Macintosh
Adobe Acrobat
KDE Okular
Skim
Apple Preview
Adobe Reader
WWF International SAVE AS WWF

O WWF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wwf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru World Wide Fund Non-Printable Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.