Domů : Přípony souborů : .ett Soubor

.ett Přípona souboru

Typ souboruKingsoft Spreadsheets Template

Vývojář Kingsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.ETT číslo volby

Soubor ETT je šablona tabulkového procesoru vytvořená programem Kingsoft Spreadsheets, tabulkovým procesorem, který je součástí sady WPS Office. Ukládá šablonu, kterou lze použít jako výchozí bod pro vytváření nových tabulek Kingsoft (soubory .ET ). Soubory ETT se často používají pro vytváření finančních rozpočtů a organizování dat.

Více informací

Soubor ETT otevřený v aplikaci Kingsoft WPS Spreadsheets 2016

Soubory ETT jsou podobné souborům ET, ukládají řádky a sloupce dat, grafy, a grafy, ale jsou primárně používány pro kopírování tabulek s podobným rozvržením a informacemi. Program Spreadsheets je dodáván s několika šablonami ETT a umožňuje stahovat mnohem více přímo prostřednictvím aplikace. Šablony ETT lze také převést na jiné soubory tabulkového procesoru, například soubory .XLT , .XLTX , .XLS a .XLSX .

Sada WPS Office je podobná sadě sady Microsoft Office, ale je k dispozici zdarma. Služba WPS Office nabízí tři programy:

Tabulky umožňují vkládat do tabulky různé tabulky, tvary, rovnice, symboly a tabulky. Aplikace také umožňuje vložit řadu finančních, logických, datových a časových, vyhledávacích a referenčních, matematických a trigo a textových funkcí.

Programy, které otevírají ETT soubory
Windows
Kingsoft WPS Office
Kingsoft Spreadsheets
Android
Kingsoft WPS Office for Android

O ETT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ett a jak ji otevřít.

Typ souboru Kingsoft Spreadsheets Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře