Domů : Přípony souborů : Format .et

.et soubor

Typ souboru 1:Easiteach Lesson File

Vývojář Research Machines
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor ET?

Soubor ET je vyučovací lekce vytvořená programem Easiteach, což je program, který umožňuje učitelům rozvíjet výuku ve třídě a poskytovat je prostřednictvím interaktivního rozhraní. Obsahuje údaje o lekcích, jako jsou rozložení, navigace, obrázky, text, motivy a animace.

Programy, které otevírají ET soubory

Typ souboru 2:Kingsoft Spreadsheets File

Vývojář Kingsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.ET druhá možnost

Soubor ET je tabulka vytvořená aplikací Kingsoft Spreadsheets, což je aplikace obsažená v sadě WPS Office. Obsahuje tabulku ve formě řádků a sloupců a také podporuje vzorce a grafy. Soubory ET se běžně používají k organizování finančních údajů v rozvahách, výkazech výdajů a fakturách.

Více informací

Soubor ET je otevřen v aplikaci Kingsoft WPS Spreadsheets 2016

Soubor ET je nativní formát tabulky spojený s tabulkami. Lze jej však převést na populárnější soubory .XLS nebo .XLSX podporované aplikací Microsoft Excel a na řadu dalších tabulkových programů.

Sada WPS Office je podobná sadě sady Microsoft Office, ale je k dispozici zdarma. Služba WPS Office nabízí tři programy:

Tabulky umožňují vkládat do tabulky různé tabulky, tvary, rovnice, symboly a tabulky. Při vytváření tabulky se můžete rozhodnout začít od nuly, nebo můžete začít z jedné z mnoha šablon tabulkových kalkulátorů, sledování, rozpočtu, kalendáře, obchodu a financí .ETT . Aplikace také umožňuje vložit řadu finančních, logických, datových a časových, vyhledávacích a referenčních, matematických a trigo a textových funkcí.

Programy, které otevírají ET soubory
Windows
Kingsoft WPS Office
Kingsoft Spreadsheets
Android
Kingsoft WPS Office for Android

O ET souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .et a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Kingsoft Spreadsheets File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Nikdy předtím jsem nedostal soubor .et a byl jsem z toho trochu vyděšený. Oceňuji váš příspěvek o této příponě, protože jsem nevěděl, že existuje jiný balík Office. Zdá se to jako skvělá alternativa proti tomu od Microsoftu, protože je zdarma a dostupný na mnoha platformách. Konečně, podle toho, co jsem četl, je toto rozšíření podobné souboru Excelu, že? Excel používám díky tomu, že jeho předplatné je součástí mého školného, ale po ukončení studia určitě vyzkouším Kingsoft jako alternativu. Také se mi líbilo, když jsem četl, že existuje specializovaný software pro učitele, který jim umožňuje plánovat výuku. Pošlu tento článek mamince, aby se o něm dozvěděla víc. Děkuji za veškerou podporu.