Domů : Přípony souborů : .et Soubor

.et Přípona souboru

Typ souboru1Easiteach Lesson File

Vývojář Research Machines
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to ET soubor?

Soubor ET je vyučovací lekce vytvořená programem Easiteach, což je program, který umožňuje učitelům rozvíjet výuku ve třídě a poskytovat je prostřednictvím interaktivního rozhraní. Obsahuje údaje o lekcích, jako jsou rozložení, navigace, obrázky, text, motivy a animace.

Programy, které otevírají ET soubory

Typ souboru2Kingsoft Spreadsheets File

Vývojář Kingsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.ET číslo volby 2

Soubor ET je tabulka vytvořená aplikací Kingsoft Spreadsheets, což je aplikace obsažená v sadě WPS Office. Obsahuje tabulku ve formě řádků a sloupců a také podporuje vzorce a grafy. Soubory ET se běžně používají k organizování finančních údajů v rozvahách, výkazech výdajů a fakturách.

Více informací

Soubor ET je otevřen v aplikaci Kingsoft WPS Spreadsheets 2016

Soubor ET je nativní formát tabulky spojený s tabulkami. Lze jej však převést na populárnější soubory .XLS nebo .XLSX podporované aplikací Microsoft Excel a na řadu dalších tabulkových programů.

Sada WPS Office je podobná sadě sady Microsoft Office, ale je k dispozici zdarma. Služba WPS Office nabízí tři programy:

Tabulky umožňují vkládat do tabulky různé tabulky, tvary, rovnice, symboly a tabulky. Při vytváření tabulky se můžete rozhodnout začít od nuly, nebo můžete začít z jedné z mnoha šablon tabulkových kalkulátorů, sledování, rozpočtu, kalendáře, obchodu a financí .ETT . Aplikace také umožňuje vložit řadu finančních, logických, datových a časových, vyhledávacích a referenčních, matematických a trigo a textových funkcí.

Programy, které otevírají ET soubory
Windows
Kingsoft WPS Office
Kingsoft Spreadsheets
Android
Kingsoft WPS Office for Android

O ET soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .et a jak ji otevřít.

Typ souboru Kingsoft Spreadsheets File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře