Domů : Přípony souborů : .dps Soubor

.dps Přípona souboru

Typ souboru1DivX Player 2 Skin File

Vývojář DivX
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Zip

Co je to DPS soubor?

Soubor používaný programem DivX Player verze 2, program pro přehrávání videa; obsahuje soubory obrázků kůže v komprimovaném formátu souboru .ZIP ; obsahuje soubor .XML s názvem skin.divl, který popisuje obrazy kůže pro tlačítka, logo, hlavní zobrazení, kompaktní zobrazení, písmo, politiku změny velikosti, oblast přehrávání; slouží k přizpůsobení vzhledu a vzhledu přehrávače DivX Player.

Více informací

POZNÁMKA: Neotvírejte nedůvěryhodné soubory DPS. Je známo, že obsahují viry, které jsou aktivovány během instalace.

Programy, které otevírají DPS soubory
Macintosh
DivX 7 for Mac

Typ souboru2Kingsoft Presentation File

Vývojář Kingsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.DPS číslo volby 2

Soubor DPS je prezentací vytvořenou společností Kingsoft Presentation, programem pro tvorbu prezentací, který je součástí sady WPS Office. Obsahuje kolekci snímků, které často obsahují titulní snímek následovaný snímky obsahu, které mohou zahrnovat text, obrázky, video, zvuk a tvary. Soubory DPS se běžně používají pro vytváření prezentací pro obchodní nebo vzdělávací účely, jako jsou čtvrtletní zprávy nebo semináře.

Více informací

Soubor DPS otevřený v prezentaci Kingsoft WPS 2016

Soubor DPS je nativní formát prezentace spojený s programem Presentation. Lze jej však převést na populárnější soubory .PPT a .PPTX podporované programy Microsoft PowerPoint a dalšími prezentačními programy.

Sada WPS Office je podobná sadě sady Microsoft Office, ale je k dispozici zdarma . Služba WPS Office nabízí tři programy:

Prezentace umožňuje vytvořit prezentaci od začátku nebo od jedné z mnoha šablon .DPT . Snímek můžete navrhnout použitím motivů, výběru písem a barev a vkládáním obrázků, videa, zvuku, grafů, tabulek, rovnic a tvarů. Pro účely prezentace můžete také přidat přechody, poznámky pro mluvčí a nacvičovat časování snímků.

Programy, které otevírají DPS soubory
Windows
Kingsoft WPS Office
Kingsoft Presentation
Android
Kingsoft WPS Office for Android

O DPS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dps a jak ji otevřít.

Typ souboru Kingsoft Presentation File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře