Domů : Přípony souborů : Format .dps

.dps soubor

Typ souboru 1:DivX Player 2 Skin File

Vývojář DivX
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Zip

Co je to soubor DPS?

Soubor používaný programem DivX Player verze 2, program pro přehrávání videa; obsahuje soubory obrázků kůže v komprimovaném formátu souboru .ZIP ; obsahuje soubor .XML s názvem skin.divl, který popisuje obrazy kůže pro tlačítka, logo, hlavní zobrazení, kompaktní zobrazení, písmo, politiku změny velikosti, oblast přehrávání; slouží k přizpůsobení vzhledu a vzhledu přehrávače DivX Player.

Více informací

POZNÁMKA: Neotvírejte nedůvěryhodné soubory DPS. Je známo, že obsahují viry, které jsou aktivovány během instalace.

Programy, které otevírají DPS soubory
Macintosh
DivX 7 for Mac

Typ souboru 2:Kingsoft Presentation File

Vývojář Kingsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.DPS druhá možnost

Soubor DPS je prezentací vytvořenou společností Kingsoft Presentation, programem pro tvorbu prezentací, který je součástí sady WPS Office. Obsahuje kolekci snímků, které často obsahují titulní snímek následovaný snímky obsahu, které mohou zahrnovat text, obrázky, video, zvuk a tvary. Soubory DPS se běžně používají pro vytváření prezentací pro obchodní nebo vzdělávací účely, jako jsou čtvrtletní zprávy nebo semináře.

Více informací

Soubor DPS otevřený v prezentaci Kingsoft WPS 2016

Soubor DPS je nativní formát prezentace spojený s programem Presentation. Lze jej však převést na populárnější soubory .PPT a .PPTX podporované programy Microsoft PowerPoint a dalšími prezentačními programy.

Sada WPS Office je podobná sadě sady Microsoft Office, ale je k dispozici zdarma . Služba WPS Office nabízí tři programy:

Prezentace umožňuje vytvořit prezentaci od začátku nebo od jedné z mnoha šablon .DPT . Snímek můžete navrhnout použitím motivů, výběru písem a barev a vkládáním obrázků, videa, zvuku, grafů, tabulek, rovnic a tvarů. Pro účely prezentace můžete také přidat přechody, poznámky pro mluvčí a nacvičovat časování snímků.

Programy, které otevírají DPS soubory
Windows
Kingsoft WPS Office
Kingsoft Presentation
Android
Kingsoft WPS Office for Android

O DPS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dps a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Kingsoft Presentation File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Chtěl jsem začít používat vlastní skiny na různé programy a rozhodl jsem se začít s DivX Playerem. Váš příspěvek o příponě .dps byl přesně to, co jsem hledal. Byl to pro mě skvělý článek, který mi pomohl seznámit se s tímto formátem a pochopit jeho hlavní využití a aplikace v dnešním průmyslu. Jen by mě zajímalo, jestli mohu ještě vyvíjet nová vystoupení pomocí tohoto formátu. Ptám se na to jen proto, že věřím, že je to dobrý výchozí bod pro vyzkoušení některých mých návrhářských dovedností. DivX Player jsem si již stáhl, a tak začnu s tímto softwarem experimentovat a vytvářet své první skiny. Doufám, že se vše podaří! Děkuji ti za skvělou práci, člověče. Jsem si jistý, že váš příspěvek bude užitečný pro lidi, kteří chtějí začít používat vlastní skiny na starším softwaru.