Domů : Přípony souborů : .dpt Soubor

.dpt Přípona souboru

Typ souboruKingsoft Presentation Template

Vývojář Kingsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.DPT číslo volby

Soubor DPT je šablona prezentace vytvořená společností Kingsoft Presentation, bezplatný program, který je součástí sady Kingsoft WPS Office. Uloží výchozí rozvržení a styly pro prezentaci a slouží k vytváření prezentací ( .DPS files) se stejným formátováním.

Více informací

Soubor DPT otevřen v prezentaci Kingsoft WPS 2016

Program prezentace je dodáván s několika šablonami DPT a umožňuje stahovat velké množství souborů. přímo prostřednictvím aplikace. Šablony lze použít pro školní prezentace, obchodní shrnutí, semináře a další prezentace, které se často opakují. Šablony DPT lze také převést na jiné prezentační soubory, například soubory .POT , .POTX , .PPT a .PPTX .

Sada WPS Office je podobná sadě sady Microsoft Office, ale je k dispozici zdarma. Služba WPS Office nabízí tři programy:

Prezentace umožňuje navrhnout snímek pomocí motivů, výběru písem a barev a vkládání obrázků, videa, zvuku, grafů, tabulek, rovnic a tvarů. Pro účely prezentace můžete také přidávat přechody, poznámky k reproduktorům a nacvičovat časování snímků.

Programy, které otevírají DPT soubory
Windows
Kingsoft WPS Office
Kingsoft Presentation
Android
Kingsoft WPS Office for Android

O DPT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dpt a jak ji otevřít.

Typ souboru Kingsoft Presentation Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře