Domů : Přípony souborů : Format .potx

.potx soubor

Typ souboru :PowerPoint Open XML Presentation Template

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Zip

Co je to soubor POTX?

Soubor POTX je prezentační šablona vytvořená aplikací PowerPoint, což je program, který umožňuje uživatelům vytvářet prezentace prezentace. Obsahuje výchozí styly, text, rozvržení a formátování. Soubory POTX se používají k vytvoření více souborů .PPTX se stejným formátováním.

Více informací

Soubor POTX otevřený v aplikaci Microsoft PowerPoint 2016

Soubory POTX jsou uloženy ve standardním formátu Open XML, který byl zaveden v aplikaci Microsoft Office 2007 Nahradili soubory .POT , které byly uloženy v binárním formátu a používány aplikací PowerPoint 97 až 2003. Soubory POTX lze otevřít v aplikaci PowerPoint 2007 pro systém Windows nebo PowerPoint 2008 pro Mac nebo starší verzí aplikace PowerPoint s komponentou Open XML support.

Soubory POTX jsou instalovány s aplikací PowerPoint a umožňují vytvářet prezentace z profesionálně navržených šablon. Můžete také vytvořit vlastní šablony, které budou reprodukovat prezentace specifické pro vaše potřeby. Soubory POTX jsou běžně vytvářeny společnostmi, které mají standardní hlavní snímek, firemní loga a záhlaví firem a zápatí.

Programy, které otevírají POTX soubory
Windows
Ability Office
Microsoft PowerPoint 2016
IMSI TurboPDF
Microsoft PowerPoint
Macintosh
Planamesa NeoOffice
Microsoft PowerPoint for Mac
Microsoft Office Open XML File Format Converter

O POTX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .potx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PowerPoint Open XML Presentation Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím. Děkuji vám za objasnění některých mých pochybností ve vašem příspěvku o příponě souboru .potx. Začínal jsem používat web Google Slides, protože je snazší sdílet dokumenty s ostatními uživateli. Po zhlédnutí některých návrhů prezentací na internetu jsem si všiml, že jsou k dispozici pouze pro PowerPoint. Váš článek o formátu souboru POTX je přesně takový, jako šablona pro tento program. Některé z nich jsou super zajímavé a dodávají snímkům opravdu skvělý nádech. Je úžasné, jak se tento formát používá od roku 2003 poté, co jím byl nahrazen formát POT. Nyní jsem se dočetl, jak se několik rozšíření již neukládá v binárním formátu. Proč je to běžná praxe? Pokračujte v dobré práci!