Oficiální funkce Galaxy Note 9: jak bude vypadat


Blíží se datum představení Samsung Galaxy Note 9, které je naplánováno na 9. srpna 2018, zde jsou již známé funkce špičkového phabletu

Očekávání ohledně nového Samsung Galaxy Note 9 roste s tím, jak se blíží oficiální představení naplánované na 9. srpna 2018. Mezitím už na síti kolují fotografie evropské verze špičkového phabletu, které se zdají být potvrzeny jako oficiální.

Jak již bylo zmíněno, na webu se objevily první oficiální fotografie nového Galaxy Note 9 v jeho mezinárodní verzi, tedy té, která bude osazena procesorem Exynos 9810. Téměř jistě se jedná o zařízení, které brzy najdeme na pultech italských obchodů s elektronikou nebo na e-shopech působících v naší zemi. Mezinárodní verze s označením SM-N960F na fotografiích je pravděpodobně verze určená pro evropský trh. Očekává se totiž, že na americký trh dorazí s procesorem Qualcomm Snapdragon 845 a označením SM-N960U.

Technické specifikace Samsung Galaxy Note 9

Samsung v současné době testuje dva různé modely Galaxy Note 9, které mají shodný design a základní funkce, ale liší se pamětí RAM a úložným prostorem. Jihokorejská společnost zatím vydala zařízení s 6 GB RAM a 64GB úložištěm a další s 8 GB RAM a 512GB úložištěm. Zatím to není oficiální, ale je velmi pravděpodobné, že Samsung nakonec uvede na trh pouze druhou verzi s větším úložištěm.


Galaxy Note 9: nové pero a nová barva

Nový špičkový phablet společnosti Samsung bude vybaven několika novými funkcemi, počínaje novým stylusovým perem, nazývaným také S Pen, které uživatelům umožní provádět řadu nových funkcí.


Galaxy Note 9: Fotografie

O fotografickém systému Galaxy Note 9 máme zatím jen velmi málo informací, jisté však je, že zařízení bude vybaveno zadní stranou se dvěma snímači, podobně jako již Samsung použil u modelu Note 8, ale s kvalitou snímačů, které známe z modelů Galaxy S9 a S9 Plus. Jak je patrné z fotografií, které se objevily na síti, v přední části najdeme jediný snímač, ale s funkcí rozpoznávání obličeje.