Nový levný tablet Samsungu na cestě


Nový levný tablet Samsungu byl spatřen na certifikačních místech a mohl by to být Galaxy Tab A7 Lite

Nový levný tablet Samsungu by mohl být na cestě koncem léta 2021. Model SM-T225 byl spatřen na certifikačním webu FCC i na benchmarku Geekbench a mohlo by se jednat o připravovaný Galaxy Tab A7 Lite s operačním systémem Android 11 a baterií s kapacitou 5100 mAh.

V současné době nemáme od společnosti Samsung žádné potvrzení o funkcích nového modelu, které byly předvídány certifikačními a benchmarkovými weby. Nový levný tablet by mohl být levným nástupcem zařízení Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+ a mohl by být vybaven procesorem MediaTek Helio P22T. Některé rendery již ukazují možný design s tlustými rámečky, fotoaparátem v levé horní části zad a 3,5mm konektorem pro sluchátka. Displej bude mít úhlopříčku 8,7 palce, ale další podrobnosti se očekávají při uvedení na trh v červnu 2021.

Bezkonkurenční tablet Samsung: specifikace SM-T255

Tablet Samsung SM-T255 získal certifikaci FCC poté, co se v lednu 2021 objevil na populárním benchmarkovacím webu Geekbench. Podle certifikačních stránek bude tablet vybaven procesorem MediaTek Helio P22T s 3 GB RAM, 8,7palcovým displejem a operačním systémem Google Android 11.

Design je znázorněn na náčrtu přiloženém k certifikaci, který ukazuje jediný fotoaparát na zadní straně v levém horním rohu, 3,5mm jack pro sluchátka a port USB typu C ve spodní části. Nový levný tablet bude podporovat připojení 4G LTE, dvoupásmovou Wi-Fi na frekvencích 2,4 GHz a 5 GHz a Bluetooth.

Další certifikace TUV Rheiland uvádí u zařízení baterii model HQ-3565S, vyrobenou společností SCUD Eletronics Co,


Bezkonkurenční tablet Samsungu: bude to Galaxy Tab A7 Lite

Podle zvěstí bude příští levný tablet společnosti Samsung patřit do rodiny Galaxy Tab A. Z tohoto důvodu se předpokládá, že by se mohlo jednat o připravovaný Samsung Galaxy Tab A7 Lite, levnější verzi, která nahradí loni uvedené špičkové modely Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+.

Nový levný tablet společnosti Samsung by měl být uveden na trh v červnu 2021 a nyní, když model SM-T255 získal certifikaci FCC, by se mohly brzy objevit nové podrobnosti o funkcích, a to i od samotné jihokorejské společnosti.