Narcos: Mexico 3, kdy vyjde seriál od Netflixu


Narcos: Mexico 3 by mohl vyjít koncem roku 2021 nebo začátkem roku 2022. Natáčení bylo kvůli koronaviru pozastaveno

Třetí série seriálu Narcos: Mexico, který vypráví o mexických drogových kartelech, zatím nebyla oznámena, ale je velmi pravděpodobné, že ji Netflix již zařadil do výroby. Natáčení již začalo, ale kvůli pandemii bylo zastaveno a premiéra byla odložena na pozdější dobu.

Druhá série uzavírá epos Felixe Gallarda, tvůrce guadalajarského kartelu a prvního, kdo se pokusil vybudovat v Mexiku drogovou alianci. Jak už to ale u šéfů bývá, byl zatčen protidrogovou agenturou a odpykává si exemplární trest ve Spojených státech. Narcos, stejně jako mnoho dalších seriálů tohoto typu (především Gomora), vznikl s cílem vyprávět o osudech různých bossů a o tom, jak všichni skončili stejně: ve vězení nebo mrtví. Úkolem tedy není kadit podsvětí, ale ukázat, jak nakonec vždycky zvítězí ti dobří.

Narcos: Mexico 3 by měl navazovat na konec druhé série a vyprávět příběh Amada Carrilla Fuentese, pána kartelu Juarez a známého také jako Pán nebes. Jsme na začátku 90. let a před příchodem Chapa (pravděpodobně nejslavnějšího mexického bosse) si musíme ještě minimálně pár sezón počkat.

Narcos: Mexiko 3, kdy vyjde

Podle některých zvěstí začalo natáčení Narcos: Mexiko 3 ještě před oficiálním oznámením o obnovení ze strany Netflixu. Kvůli pandemii však byly okamžitě zastaveny a v současné době jsou pozastaveny na dobu neurčitou. Koneckonců Covid-19 si v Mexiku a USA, tedy v zemích, kde se má seriál natáčet, vyžádal mnoho obětí.

Narcos: Mexico 3 s největší pravděpodobností neuvidíme dříve než v posledních měsících roku 2021, ne-li dokonce až v roce 2022.


Narcos: Mexiko 3 ukázky

Očekává se, že třetí série se zaměří na Amada Carrilla Fuentese, známějšího jako Pán nebes (kvůli obrovské flotile, kterou disponoval k přepravě drog) a šéfa kartelu Juarez. Očekává se, že Narcos: Mexiko 3 bude také pojednávat o válce, která vypukla mezi různými kartely po zatčení Felixe Gallarda kvůli kontrole území a obchodu s lidmi. Ti, kdo doufali, že se v nové sezóně bude více mluvit o vzestupu El Chapa, si budou muset počkat: seriál se stále odehrává v 90. letech, zatímco vzestup bosse Sinaloy je z počátku roku 2000.


Jak streamovat Narcos: Mexico

Při čekání na vydání nové sezóny mohou fanoušci sledovat první dvě sezóny seriálu Narcos: Mexico na Netflixu. K tomu musíte být předplatitelem a používat jedno ze zařízení podporovaných platformou. Chcete-li sledovat seriál Narcos: Mexico, musíte po přihlášení do služby Netflix vyhledat seriál na platformě a kliknout na políčko, které se zobrazí na obrazovce. Otevře se karta se všemi epizodami prvních dvou sezón a vy si můžete vybrat, kterou chcete sledovat.