Jak nakupovat vstupenky na Vivaticket pomocí Skrillu


Skrill byl přidán mezi platební metody dostupné na Vivaticket. Uživatelé ji budou moci používat k nákupu vstupenek na sportovní akce a koncerty

Vivaticket a Skrill spolupracují na vylepšení platebních metod dostupných na platformě pro prodej elektronických vstupenek. Skrill se připojuje k těm, které jsou již na Vivaticket dostupné a umožňují uživatelům používat rychlé pokladny a jejich kreditní kartu, předplacenou kartu nebo bankovní převod přijímaný ve více než 15 evropských zemích. Novou platební metodu lze použít pro jakýkoli nákup, ať už vstupenek na sportovní události (fotbalové či basketbalové zápasy) nebo koncerty.

Partnerství je výhodné pro obě společnosti: na jedné straně může Skrill rozšířit svou uživatelskou základnu, na druhé straně Vivaticket nabízí svým zákazníkům další platební metodu. Použití Skrillu na Vivaticket bude také velmi jednoduché: na konci nákupního procesu uživatelé najdou novou platební metodu mezi nabízenými. Vyberte ji a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Co je Skrill a jak funguje

Skrill je elektronický platební systém, který umožňuje vytvořit si účet a přijímat a převádět peníze. Platforma umožňuje také provádět online platby a ve skutečnosti ji využívá stále více e-shopů, například Vivaticket. Hlavním rozdílem mezi Skrillem a bankovním účtem je přítomnost/nepřítomnost kódu IBAN. Bankovní účet je spojen s IBAN, zatímco účet Skrill je spojen s vaší e-mailovou adresou. Na účet Skrill lze peníze připsat několika způsoby: bankovním převodem nebo kreditní kartou.


Jak platit Skrillem na Vivaticket

Při placení vstupenek najdou uživatelé mezi různými způsoby i Skrill. Zákazníci společnosti Vivaticket budou moci díky řešení Quick Checkout platit bankovním převodem pomocí systému Rapid Transfer, takže peníze na účty prodejců budou připsány v reálném čase. Můžete také zaplatit kreditní nebo debetní kartou propojenou s účtem Skrill.

Po výběru způsobu platby a zadání údajů můžete přejít přímo do fáze Pokladna a dokončit nákup.