Milan Games Week 2019: nejočekávanější hry a události


Devátý ročník milánského týdne her odstartuje 27. září. Mnoho prezentací a pavilon věnovaný elektronickým sportům

Vše je připraveno na devátý ročník milánského veletrhu Games Week. Nejočekávanější videoherní akce pro vášnivé italské hráče otevře své brány v pátek 27. září na Fiera di Milano Rho. Výjimečná událost, na které bude až do neděle 29. září možné navštívit prezentaci 55 titulů, včetně 22 premiér pro Itálii.

Jedinečná příležitost setkat se s osobnostmi a guru tohoto odvětví, sledovat akce věnované esportu, fenoménu, kterému byl letos věnován celý pavilon a kde bude možné sledovat živé přenosy národních i mezinárodních turnajů v prostorách zřízených ESL a PG Esports. Nejen herní: během milánské akce bude prostor i pro hudbu, 27. září se uskuteční živé koncerty Elodie, Marracash, Didy a Mamacita, 28. září Capo Plaza a 29. září Mondo Marcio s Chadiou Rodriguez.

Milan Games Week 2019: italské preview

Na milánském herním týdnu, který bezesporu patří k nejvýznamnějším v Evropě, bude možné poprvé u nás obdivovat 22 her: Doom Eternal (Bethesda), Dragon Quest XI S Definitive Edition (Nintendo), Dreams (Sony), FIFA 20 (Electronic Arts), Final Fantasy VII Remake (Square Enix), GRID (Koch Media), Just Dance 2020 (Ubisoft), Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaire's Conspiracy (Nintendo), Luigi's Mansion 3 (Nintendo), Mario & amp; Sonic at the 2020 Olympic Games (Nintendo), Marvel's Avengers (Square Enix), Marvel's Iron Man VR (Sony), MediEvil (Sony), NiOh 2 (Sony), Ori and the Blind Forest Definitive Edition (Nintendo), Pandemic (Nintendo), Pokémon Sword and Shield (Nintendo), Zaklínač 3: Complete Edition (Nintendo) a konečně Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (Ubisoft).


Milan Games Week 2019: vyhrazené prostory

CD Projekt RED a Bandai Namco Entertainment Italia oznámily přítomnost dlouho očekávaného RPG Cyberpunk 2077, kterému byl věnován celý stánek a kde bude možné si prohlédnout všechny speciální funkce hry. V centru pozornosti bude také Death Stranding, nová hra, kterou vytvořil Hideo Kodžima, tvůrce slavné série Metal Gear, a to v prostoru věnovaném světu PlayStation, kde bude možné zhlédnout také ukázku hry Watch Dogs Legion.


Milan Games Week 2019: esport

Největší esportoví šampioni budou mít k dispozici digitální arény, kde se během tří dnů Milan Games Week 2019 utkají v řadě turnajů. League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Supercell, Clash Royale, ale také poslední kvalifikační fáze Mercedes-Benz GT Sport e-Cupu, všudypřítomný Fortnite s Battle Royale a soutěž Project Cars 2.

V rámci milánského herního týdne navíc poprvé dorazí exkluzivně italská virtuální Liga mistrů, dnes již historická soutěž, v níž se o titul šampionů utkají nejsilnější a nejplatnější týmy Itálie. V neposlední řadě bude prostor i pro mýtus Call of Duty v podobě Call of Duty Premier CUP, soutěže, ve které se utkají nejlepší italští hráči v režimu Decerto.