Jaké jsou nové produkty Ikea pro hraní her


Přibližně třicet nových produktů vyrobených také ve spolupráci s Asus ROG: Ikea tak debutuje ve světě her, což je byznys, který už nelze podceňovat

O novinkách se už nějakou dobu vědělo, stejně jako o partnerovi, a nyní se staly skutečností: Švédský nábytkářský gigant Ikea vytvořil řadu nábytku určenou pro herní nadšence a vyrobil ji ve spolupráci s expertem v oboru: Asus ROG. Výrobky nové řady jsou asi třicet Ikea hraní, bude v prodeji od října v obchodech, ale můžete vidět již nyní na stránkách Ikea.

Rozhodnutí není zcela neočekávané, vzhledem k významu, který nábytek pro hráče získali: každý rok, ve skutečnosti, prodáváme miliony stolů, židle a anatomické doplňky všeho druhu určené pro hráče. Trh, na který chce Ikea vstoupit, ale je tak úzký, že její (obrovské) jméno na to nestačilo, a proto se musela spolehnout na Asus ROG, který je naopak jednou ze značek, jež hráči oceňují nejvíce. Je tedy třeba dodat, že herní produkty si stále častěji kupují i ti, kteří hry vůbec nehrají, a důvod je snadno vysvětlitelný: jde o produkty, u nichž se klade velký důraz na ergonomii, protože hráči a streameři tráví mnoho hodin sezením u počítače. Důvod je snadno vysvětlitelný: tyto produkty jsou velmi ergonomické, protože hráči a streameři tráví mnoho hodin sezením u počítače, takže herní produkt je často užitečný i pro chytrou práci.

Herní produkty Ikea: jaké jsou

Mluvíme o produktech, a ne o nábytku, protože ve skutečnosti kromě nábytku Ikea představila i mnoho doplňků. Sortiment je rozdělen do šesti produktových řad, které mají, jak už to u nábytku Ikea bývá, nevyslovitelné názvy: UPPSPEL, LÅNESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UTESPELARE a HUVUDSPELARE.

Příspěvek společnosti Asus ROG se omezil na řadu UPPSPEL, zatímco vše ostatní navrhla Ikea. Celkově se jedná o herní stoly a židle, komodu, držák na hrnek, držák na myš, polštář na krk, kroužkovou lampu a další příslušenství. Stoly a židle jsou rozděleny do různých cenových relací: od 99 do 499 eur za stoly a od 55 do 149 eur za židle.


Herní příslušenství Ikea: co to je

Tyto produkty zahrnují také příslušenství. Osloví i nehráče, protože mohou být velmi užitečné pro lidi, kteří tráví hodně času prací na počítači.

Například napínák kabelu myši LÅNESPELARE za 9,95 € nebo držák sluchátek ze stejné řady za 13 €. Nemluvě o stylové dřevěné rukojeti LÅNESPELARE, která je vlastně držákem na kabely a příslušenství a stojí 19,95 €.