Jak urychlit používání Facebooku z chytrého telefonu pomocí aplikace


Vývojáři ze společnosti Floatricks vytvořili aplikaci Bubble Facebook, která slouží ke správě oznámení a oblíbených stránek z postranní nabídky, aniž byste museli přistupovat k soc

Facebook nám umožňuje být v kontaktu s přáteli po celém světě, a to rychle a intuitivně. Při používání v chytrém telefonu nás však aplikace sociálních sítí může zpomalovat, protože ji musíme otevřít, abychom se do ní mohli rychle podívat nebo si přečíst oznámení. Díky Bubble Facebook to však již nebude platit.

Bubble for Facebook, jak to funguje. Aplikace, kterou navrhli vývojáři Floatricks, zobrazí na displeji vašeho smartphonu malou bublinu. Když bublina označí nové oznámení, můžeme otevřít postranní panel s nejnovějšími zprávami na našem sociálním účtu. To vám umožní rychle používat Facebook a rychle se do něj podívat, aniž byste museli vstupovat do aplikace. Funkce Bubble Facebook byla vytvořena pro lepší přístup k oblíbenému obsahu na Facebooku při více úkonech. Spolu s přístupem Bublina umožňuje také zadat oblíbené stránky, které se mají zobrazit v nabídce postranního panelu.

Co dělat po instalaci

Po instalaci aplikace se na našem zařízení zobrazí malá bublina, v prvním kroku budeme vyzváni k výběru oblíbených stránek, které mají být zařazeny do snadného přístupu. Pokud nás zajímají motory, zprávy nebo filmy, můžeme tímto způsobem získat nejnovější zprávy pouhým rolováním na bublině, aniž bychom museli vstoupit na Facebook. V postranním panelu se po výběru oblíbených položek zobrazí dvě karty, jedna se týká naší domovské stránky na Facebooku a druhá stránek, které sledujeme a které jsme označili jako oblíbené.


Jak se zobrazují oznámení

Ve výchozím nastavení se oznámení zobrazují jako ikona v bublině, zatímco v postranní nabídce jsou vidět na kartě oblíbených položek. Všechna tato nastavení, například výběr typu oznámení, která se mají zobrazovat, je však možné přizpůsobit. Zprávy je možné zobrazit také přímo z bubliny. Samozřejmě můžete také rozhodnout o barvě, velikosti a stupni průhlednosti samotné bubliny. Bubble Facebook doporučujeme zejména těm, kteří hodně používají sociální sítě, ale zároveň ze svého smartphonu zvládají i další aktivity. Pro příležitostné uživatele, kteří mají menší sklon k multitaskingu, je možná méně užitečná. Není to také nejlepší aplikace pro uživatele, kteří tráví na Facebooku mnoho hodin. Odesílání a stahování obsahu není tak rychlé jako v samotné sociální aplikaci.