Jak trvale smazat účet u Epic Games


Pokud máte účet u Epic Games, mateřské společnosti Fortnite, ale chcete ho smazat, existuje jednoduchý postup, který můžete provést přímo na oficiálních stránkách.

Máte účet u Epic Games, udělali jste to omylem, nebo jste se rozhodli přestat hrát, a proto ho už nepotřebujete a chcete ho smazat? Často se to stává uživatelům, které omrzí služby, k nimž se dříve přihlásili, nebo kteří si vytvoří účty, které zůstávají dlouho nepoužívané. Přijde den, kdy se je rozhodnete smazat, ale nevíte, kde začít. Podívejme se na postup při mazání účtu Epic Games.

Svůj profil můžete smazat úplně, nebo ho jen odpojit od různých platforem, které vás nezajímají. Někdy nechcete svůj účet úplně odstranit, protože pak byste přišli o všechna data s ním spojená. Stačí si přečíst postup, který vám ukážeme, jak bez problémů odstranit účet Epic Games, návod je velmi jednoduchý a krátký, během několika minut odstraníte, co vás nezajímá, a budete spokojeni.

Účet Epic Games, služby, ke kterým může být připojen

Začneme povídáním o účtu Epic Games, než se podrobně podíváme, jak postupovat při jeho odstraňování nebo odpojování. V první řadě chceme vědět, s jakými službami může být propojen, a co se stane, když je profil odstraněn. Mnoho z nejpopulárnějších videoher současnosti je součástí společnosti Epic Games, z nichž nejznámější jsou Unreal Tournament a velmi populární Fortnite, který nyní dosáhl aktualizace 9.10. Společnost má také digitální obchod, který všichni známe jako Epic Gams Store, kde si všichni uživatelé mohou koupit videohry. Další službou je Unreal Engine a všechny tyto služby jsou propojeny s jediným účtem Epic Games, který shromažďuje všechny akce uživatele, tedy jeho pokrok, nákupy a další.

Říkáme to proto, že byste měli vědět, že jakmile se rozhodnete svůj profil odstranit, budou s ním odstraněna i všechna data, která v něm byla uložena. Jedná se rovněž o nevratnou operaci, která neumožňuje obnovení informací ani samotného účtu. Než se pustíte do mazání účtu Epic Games, zvažte, do čeho se pouštíte, a pokud to chcete udělat, postupujte podle níže uvedených pokynů.


Jak smazat účet Epic Games: návod krok za krokem

Každý profil Epic Games může obsahovat velké množství dat a informací, a proto společnost sama vytvořila jednotný postup, který je k dispozici všem uživatelům, kteří chtějí svůj profil smazat. Tuto operaci je možné provést pouze podle konkrétní možnosti na oficiálním portálu Epic Games, takže se můžete vyhnout jakémukoli problému.

Takže první věc, kterou musíte udělat, je připojit se k oficiálním stránkám, pak zadejte e-mailovou adresu a heslo, přihlašovací údaje k účtu Epic Games. Případně můžete kliknout na jednu z ikon sociálních sítí, například Xbox nebo PlayStation, pokud takový profil máte, a kliknout na Přihlásit se. Na zobrazené stránce vyhledejte možnost Odstranit účet a vyberte ji. Někdy budete vyzváni k zadání bezpečnostního kódu v závislosti na konkrétním nastavení každého účtu Epic Games. Pokud tento kód zadáte, jednoduše přejděte do sekce Potvrdit odstranění a klikněte na něj.

Experti společnosti Epic Games poté uvidí vámi zadanou žádost o odstranění účtu a co nejdříve váš profil odstraní. Pokyny společnosti Epic Games však najdete na jejich oficiálních stránkách. Pokud máte s odstraněním účtu potíže, zjistěte, jak se obrátit na podporu Epic Games.

Můžete si také nechat zaslat zpět svůj potvrzovací kód, na stránce pro odstranění účtu je speciální položka, která vám říká, že máte bezpečnostní kód zaslat. Pokud nemůžete svůj profil Epic Games odstranit sami, přihlaste se na oficiální stránky podpory Epic Games, klikněte na možnost Kontaktujte nás, zadejte požadované informace a potvrďte, že si přejete svůj účet Epic Games odstranit. Budete muset zadat svůj bezpečnostní kód a stručný popis problému, který se u vás vyskytl.

Jakmile dosáhnete tohoto bodu, můžete stisknout tlačítko Odeslat, aby odborníci společnosti Epic Games mohli přijmout vaši žádost o auto k odstranění účtu. Poté vás budou kontaktovat e-mailem a problém vyřeší.