Jak sledovat utkání Wales – Jihoafrická republika v televizi a v přímém přenosu zdarma


Wales - Jihoafrická republika je druhým semifinálovým utkáním mistrovství světa v ragby 2019: tady je návod, jak ho sledovat v televizi a v přímém přenosu zdarma

Jedinečná než vzácná příležitost pro Wales a Jihoafrickou republiku: kdo vyhraje semifinále mistrovství světa v ragby, utká se ve finále s Anglií, a ne s favorizovanými All Blacks. Nový Zéland prohrál semifinále navzdory všem předpokladům a šance jsou nyní otevřené. Wales by mohl využít příležitosti vyhrát poprvé v historii mistrovství světa.

Dnešní zápas bude velmi vyrovnaný. Jihoafrická republika a Wales jsou dva rovnocenné týmy, přičemž Velšané si připsali těžké čtvrtfinálové vítězství nad Francií a Jihoafrická republika předvedla přesvědčivý výkon proti Japonsku. Bude to zápas, ve kterém se bude bojovat o každý míč a usilovat o rozhodující brejk. Televizní práva na mistrovství světa v ragby koupila společnost Rai, která nabízí kvalitní přenosy. Zápas Wales - Jihoafrická republika bude vysílán živě na Rai Due a zdarma na RaiPlay. Zde se dozvíte, jak zápas sledovat.

V kolik hodin se hraje zápas Wales - Jihoafrická republika

Zápas Wales - Jihoafrická republika začne v 10:00.


Kde v televizi sledovat zápas Wales - Jihoafrická republika

Státní televize zakoupila práva na Mistrovství světa v ragby 2019 a vysílá ho na svých specializovaných sportovních kanálech. Semifinále Wales - Jihoafrická republika však bude vysíláno živě na Rai Due. Připojení bude spuštěno 10 minut před začátkem zápasu.


Jak streamovat zápas Wales - Jihoafrická republika

Pokud jste ještě v posteli, můžete sledovat zápas Wales - Jihoafrická republika v bezplatném streamu na Raiplay, službě na vyžádání státní televize. Pro přístup k RaiPlay nemusíte platit žádné předplatné, stačí být na platformě zaregistrován. Aplikaci si můžete zdarma stáhnout z obchodu Google Play a App Store.

Chcete-li sledovat zápas Wales - Jihoafrická republika zdarma, musíte spustit aplikaci RaiPlay, zadat své přihlašovací údaje a kliknout na položku nabídky Dirette. Otevře se stránka se všemi kanály Rai a kliknutím na políčko Rai Due se spustí přenos semifinále mistrovství světa v ragby.