Jak aktualizovat Microsoft Office Word

Microsoft Office používá stejnou infrastrukturu pro aktualizaci softwaru jako samotný Windows. Pokud tedy budete Windows udržovat aktualizovaný, Office zůstane aktualizovaný také.


Jak se Office aktualizuje

V počátcích domácí práce s počítačem se Microsoft Office mezi novými verzemi neaktualizoval. Spíše pokaždé, když se vydalo nové vydání, lidé si zakoupili disky nebo CD nebo DVD s nejnovější verzí a nainstalovali si ji.

V polovině 2000s začala společnost Microsoft tlačit online opravy do Office 2003, což je praxe, kterou udržovala prostřednictvím Office 2010. Tyto opravy používaly Office Online, takže jste museli otevřít produkt Office a zkontrolovat aktualizace nebo nainstalovat nástroj pro aktualizaci Office.

Moderní verze Microsoft Office pro stolní počítače se systémem Windows používají Windows Update, což umožňuje častější a transparentnější opravy bez tření.

Konfigurace služby Windows Update

Chcete-li mít Office plně aktuální, použijte nástroj Windows Update. V rámci Windows Update vyberte Pokročilé možnosti a ujistěte se, že jezdec pro Při aktualizaci systému Windows dostávejte aktualizace pro další produkty společnosti Microsoft je povoleno.