Futmas 2019: tady je to, co najdete pod stromečkem ve hře Fifa


Vánoce dorazily i do hry Fifa 19: společnost Electronic Arts spustila akci FUTmas, která nabízí karty, dresy a další ceny využitelné ve hře Fifa Ultimate Team

Vánoční čas ve hře Fifa Ultimate Team trvá od 14. do 31. prosince. Jedná se o každoroční vánoční akci společnosti Electronic Arts pro miliony hráčů na serverech FUT. Pro FUTmas 2019 si americký softwarový dům připravil mnoho dárků, které budou moci uživatelé získat splněním týdenních výzev a cílů.

Nejzajímavějšími událostmi těchto tří týdnů věnovaných FUTmas jsou výzvy Creation Squad, které vám umožní získat speciální hráče s vylepšenými vlastnostmi. Hráči budou vybráni na základě jejich výkonů na fotbalovém hřišti během týdne. V prvním týdnu FUTmas byl například mezi dostupnými hráči Lucas Torreira, záložník Arsenalu, který vstřelil dva klíčové góly při ligovém vítězství Gunners.

Futmas 2019, všechny dostupné dárky

Kromě růžových výzev pro tvorbu budou mít hráči k dispozici také týdenní výzvy a denní bleskové výzvy. Místo FUTmas budou moci hráči vyhrát speciální dresy a další dobroty.

Eletronic Arts k této příležitosti přidala také nové karty Icon, které budou moci uživatelé najít ve zlatých nebo prémiových balíčcích. Jsou jimi německý reprezentační záložník Michael Ballack a anglický obránce Sol Campbell. Jedná se o dva přírůstky, které potěší hráče, kteří se těšili na přidání nových ikon. Během FUTmas budou k dispozici také speciální balíčky, které bude možné zakoupit pouze po dobu 16 hodin, a neomezené maxi prémiové zlaté balíčky. Zkrátka, ve hře Fifa Ultimate Team to budou Vánoce se spoustou dárků.