Co je průvodce městem Foursquare?

Foursquare City Guide je bezplatná aplikace pro zjišťování polohy pro iOS a Android. Můžete jej použít k vyhledání nových míst ve vašem okolí k návštěvě na základě vyhledávání nebo přizpůsobených doporučení, která vám aplikace poskytne.


Jak funguje aplikace Foursquare City Guide

Průvodce městem Foursquare používá GPS vašeho zařízení k identifikaci vaší polohy a hledání míst v okolí, která vám mohou navrhnout. Čím více aplikaci používáte, tím více se dozví o místech, kam rádi chodíte, aby vám mohla doporučit více míst, která pravděpodobně také milujete.

Doporučení jsou dovážena od uživatelů Foursquare City Guide, stejně jako vy, kteří jste na těchto místech byli a zanechali dobré hodnocení a recenze. Podobně jako v jiných aplikacích pro zjišťování polohy, jako je Yelp, OpenTable a další, vám doporučení Foursquare přináší vlastní komunita.

Jak používat aplikaci Foursquare City Guide

Průvodce městem Foursquare můžete použít k vyhledání poblíž:

  • Místa pro snídaně, obědy a večeře
  • Místa pro kávu a čaj
  • Místa nočního života
  • Úkoly (historická místa, kasina, tematické parky, muzea, divadla, chaty, letoviska, přístavy, vodní centra, sportovní centra, golfová hřiště atd.)

Můžete také vyhledat konkrétní místa, která nesouvisí s jídlem a zábavou, například blízkou banku nebo čerpací stanici.


Začínáme s aplikací Foursquare City Guide

Stáhněte si bezplatnou aplikaci Foursquare pro iOS nebo Android. Po instalaci otevřete aplikaci a zaregistrujte si bezplatný účet prostřednictvím svého stávajícího účtu Facebook nebo e-mailové adresy.

Aplikace požádá o povolení k získání přístupu k vaší poloze. Když to uděláte, aplikace bude nepřetržitě sledovat vaši polohu, protože běží na pozadí, aby si mohla automaticky všimnout navštívená místa, i když je do aplikace nezadáte ručně.

Stejně jako u všech aplikací spuštěných na pozadí může průvodce městem Foursquare vyčerpat baterii vašeho zařízení rychleji, než se očekávalo, zatímco ke sledování vaší polohy nepřetržitě používá sledování GPS. Pokud vás automatické sledování polohy nezajímá, možná budete chtít přejít do nastavení aplikace vašeho zařízení a změnit přístup k poloze pro Foursquare City Guide z vždy na pouze při používání aplikace.


Hlavní funkce aplikace Foursquare City Guide

Ve spodním menu jsou čtyři záložky.

Vyhledávání

Pomocí vyhledávacího pole do něj zadejte název nebo typ místa pro provedení vyhledávání. Aplikace bude během psaní automaticky navrhovat místa v okolí. Můžete také vybrat oblast hledání na mapě, pokud chcete hledat něco někde, co právě není ve vaší blízkosti.

Případně použijte Snídaně, oběd, večeře, Káva a čaj, Noční životnebo Zajímavosti tlačítka pro zobrazení nejlepších možností v okolí v těchto kategoriích. Každé místo má hodnocení z deseti umístěné napravo od svého seznamu.

Klepnutím na Filtry nahoře můžete filtrovat výsledky podle relevance, vzdálenosti, hodnocení, ceny, míst, která jste navštívili, míst, která jste nebyli, míst, která jste uložili, míst, která se vám líbila, a dalších.

seznamy

Podívejte se na seznamy doporučených vytvořené jinými uživateli, které vám pomohou objevit místa na základě společného tématu. Například si můžete prohlédnout a případně sledovat seznam horských a lyžařských středisek, nejlepších míst k jídlu nebo národních parků.

Vytvářejte seznamy tak, že jim dáte název a popis, a pak klepněte na Přidat do seznamu ... když se díváte na stránku kteréhokoli místa konání. Volitelně můžete libovolný ze svých seznamů spolupracovat, aby k nim mohli přidávat místa i ostatní uživatelé.

Dějiny

Dokud budete mít přístup k poloze průvodce Foursquare City Guide stále zapnutý, protože běží na pozadí, automaticky identifikuje místa, která fyzicky navštívíte, a přidá je na kartu Historie.

Stačí klepnout na místo na kartě Historie a zobrazit jeho zvýraznění, informace, fotografie a tipy. Klepněte na ikonu modré znaménko plus (+) vpravo dole tlačítko pro sdílení, zanechání tipu, ohodnocení, ohlášení, přidání do seznamu nebo přidání fotografie.

Me

Na kartě Já se zobrazuje zdroj všech vašich nejnovějších ohlášení spolu s několika souhrnnými informacemi nahoře (tipy, které jste dali, pořízené fotografie a sledující osoby). Klepněte na ikonu bublinu ikona v pravém horním rohu zobrazí oznámení nebo ikonu zařízení ikona pro přizpůsobení nastavení.

Foursquare's Swarm App

V roce 2014 se původní aplikace Foursquare rozdělila na dvě samostatné aplikace: City Guide pro zjišťování polohy a Swarm pro sdílení polohy na sociálních sítích. Podívejte se na naše úplné rozdělení Swarm a zjistěte více o tom, co je Swarm a jak jej používat.