Domů : Přípony souborů : .vmap_c Soubor

.vmap_c Přípona souboru

Typ souboruValve Source 2 Compiled Map File

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Binary

.VMAP_C číslo volby

Soubor VMAP_C je kompilovaný mapový soubor používaný hrami s motorem Source 2, například DOTA 2 a Robot Repair. Obsahuje mapu, která obsahuje rozložení uliček, antiků, fontán, kasáren, run, věží, neutrálních táborů, obchodů a dalších mapových prvků. Soubory VMAP_C jsou kompilovány ze souborů .VMAP pomocí Hammer Editoru, které jsou pak použity ve hře se systémem Source 2.

Více informací

Soubory VMAP_C byly představeny s vydáním zdroje Source 2 a nahrazeny souborem .BSP , který používaly strojové hry Source 1. Soubory VMAP_C jsou nejčastěji používány službou DOTA 2, ale mohou být používány i jinými hrami, které používají stroj Source 2.

Soubory VMAP_C můžete vytvořit pomocí Editoru kladek ventilů, který je obsažen ve zdrojové SDK a Nástroje DOTA 2 Workshop. Po dokončení úpravy souboru VMAP jej musíte vytvořit do kompilované mapy (soubor VMAP_C), která je zabalena v souboru .VPK . Vyberte Soubor → Vytvořit mapu, vyberte nastavení a klepněte na Sestavit pro kompilaci souboru VMAP.

Programy, které otevírají VMAP_C soubory

O VMAP_C soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vmap_c a jak ji otevřít.

Typ souboru Valve Source 2 Compiled Map File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře