Domů : Přípony souborů : .vpk Soubor

.vpk Přípona souboru

Typ souboru1Valve Pak

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to VPK soubor?

Soubor VPK je soubor Valve Pak používaný některými hrami vyvinutými pomocí Source Engine, které zahrnují Half-Life, Left 4 Dead, DOTA 2 a Portal 2. Může to být hlavní adresářový soubor pro kolekci VPK nebo může být jeden ze surových datových souborů VPK. Soubory VPK slouží k ukládání map, modelů, materiálů, choreografických scén a dalšího originálního herního obsahu, ale mohou být použity i pro tvorbu herních módů.

Více informací

Soubory VPK se ukládají jako součást balíčku VPK. Každý balíček VPK má hlavní soubor adresáře VPK s názvem archive_dir.vpk (kde „archiv“ je název balíčku VPK) a soubory archivu VPK s názvem archive_0.vpk, archive_1.vpk atd.

vytvořit soubory VPK pomocí nástroje příkazového řádku vpk.exe umístěného v adresáři hry. Chcete-li zajistit kompatibilitu, měli byste použít nástroj vpk.exe umístěný v adresáři hry, ve které vytváříte soubor VPK. V systému Windows bude nástroj vpk.exe s největší pravděpodobností umístěn v následujícím adresáři: C: Program Files (x86) SteamApps [herní titul] bin

POZNÁMKA: Formát VPK je nástupce formátu .GCF .

Programy, které otevírají VPK soubory

Typ souboru2PlayStation Vita Application Package

Vývojář N/A
Kategorie Komprimované soubory
Formát Zip

.VPK číslo volby 2

Soubor VPK je balíček aplikací, který se používá k instalaci aplikací třetích stran na herní konzoli Sony PlayStation Vita. Obsahuje více složek a souborů, které tvoří hru, což může zahrnovat soubory .BIN , .XML a .PNG , které jsou komprimovány pomocí komprese Zip.

Více informací

Soubory VPK lze instalovat pouze na konzolách PlayStation Vita, které byly "jailbroken" nebo "hacknuty" s Henkaku. Tento homebrew enabler umožňuje uživatelům lépe přizpůsobit obsah, který lze použít nebo přehrávat na konzole. Aplikace zabalené do souboru VPK můžete nainstalovat pomocí programu VitaShell, což je správce souborů, který lze nainstalovat do konzoly PlayStation Vita.

Protože soubory VPK jsou komprimovány pomocí komprese Zip, můžete extrahovat obsah soubory pomocí nástroje dekomprese Zip, například WinZip nebo 7-Zip. Nejprve můžete přejmenovat příponu souboru .vpk na soubor .zip a poté jej otevřít pomocí nástroje pro dekompresi.

Programy, které otevírají VPK soubory

O VPK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vpk a jak ji otevřít.

Typ souboru PlayStation Vita Application Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře