Domů : Přípony souborů : .acd-zip Soubor

.acd-zip Přípona souboru

Typ souboruSony ACID Project With Embedded Media File

Vývojář Sony
Kategorie Zvukové soubory
Formát Zip

.ACD-ZIP číslo volby

Zvukový projekt vytvořený společností Sony ACID Xpress, hudebním studiem MAGIX ACID Music nebo programem MAGIX ACID Pro; uloženy ve formátu .ZIP a obsahují soubor projektu .ACD a zvukové soubory pro kompilaci hudby; se liší od souboru ACD, který ukládá pouze odkazy na zvukové soubory.

Více informací

Soubory ACD-ZIP se používají pro ukládání a načítání zvukových projektů a všech souvisejících souborů aktiv. Vzhledem k tomu, že jsou uloženy ve formátu Zip, můžete komprimované soubory zobrazit ručně přejmenováním přípony na „.zip“ a otevřením souboru pomocí obslužného programu Zip.

POZNÁMKA: Aplikace ACID Music Studio a Pro byly vyvinuty společností Sony, ale byly získány společností MAGIX v roce 2016.

Programy, které otevírají ACD-ZIP soubory

O ACD-ZIP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .acd-zip a jak ji otevřít.

Typ souboru Sony ACID Project With Embedded Media File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře