Domů : Přípony souborů : .vmap Soubor

.vmap Přípona souboru

Typ souboruValve Source 2 Uncompiled Map File

Vývojář Valve
Kategorie Game Files
Formát N/A

.VMAP číslo volby

Soubor VMAP je mapový soubor vytvořený editorem Valmer Hammer Editor, což je nástroj, který je součástí sady Source SDK a který se používá k vytváření map pro hry pomocí nástroje Source 2. Obsahuje mapu, která může zahrnovat jízdní pruhy, antiky, fontány, kasárny, runy, obchody, neutrální tábory, věže a další prvky mapy. Soubory VMAP jsou zkompilovány do binárních souborů .VMAP_C , které jsou pak použity ve hře s použitím zdroje Source 2.

Více informací

Soubory VMAP jsou obvykle viditelné pouze pro hráče DOTA 2, kteří chtějí upravovat hratelné mapy. Soubory VMAP byly představeny s vydáním zdroje Source 2 a nahrazeny soubory .VMF , které jsou používány ve hrách s motorem Source 1. Soubory VMAP jsou nejčastěji používány DOTA 2, ale mohou být také použity pro jiné hry, které používají stroj Source 2.

Soubory VMAP můžete vytvářet a upravovat pomocí Editoru kladiv, který je součástí zdroje Nástroje sady SDK a DOTA 2. Po dokončení úpravy souboru VMAP jej musíte vytvořit do kompilované mapy (soubor VMAP_C), která je zabalena v souboru .VPK . Vyberte Soubor → Vytvořit mapu, vyberte nastavení a klepněte na Sestavit pro kompilaci souboru VMAP.

Programy, které otevírají VMAP soubory

O VMAP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vmap a jak ji otevřít.

Typ souboru Valve Source 2 Uncompiled Map File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře