Domů : Přípony souborů : Format .snb

.snb soubor

Typ souboru 1:S Note File

Vývojář Samsung
Kategorie Komprimované soubory
Formát Zip

Co je to soubor SNB?

Soubor SNB je poznámka vytvořená společností S Note, rozšířená aplikace pro psaní poznámek vyvinutá společností Samsung pro použití s mobilními zařízeními Samsung, například Galaxy S a Galaxy Note. Obsahuje poznámku, která může obsahovat text, video, zvuk, náčrtky a obrázky. Soubory SNB byly nahrazeny soubory .SPD .

Více informací

Poznámky vytvořené pomocí S Poznámka lze synchronizovat mezi zařízeními včetně počítače. Soubory SNB lze exportovat do souborů .JPG nebo .PDF z aplikace S Note. Soubory SNB můžete také zálohovat jejich synchronizací na Disk Google klepnutím na ikonu tří řádků v pravém horním rohu, výběrem možnosti Synchronizace a výběrem možnosti Google.

SNB můžete otevřít v aplikaci Samsung Notes na vašem přístroji Samsung. V systému Windows můžete převést soubory SNB do souborů PDF v počítači pomocí snbopen. Soubory SNB můžete také otevřít v systému Windows nebo makra nahrazením přípony ".snb" znakem ".zip" a vytvořit soubor .ZIP . Obsah pak můžete extrahovat programem Zip pro dekompresi.

Programy, které otevírají SNB soubory
Windows
snbopen

Typ souboru 2:Shanda Bambook eBook

Vývojář Nut Shell Electronics
Kategorie eBook soubory
Formát N/A

.SNB druhá možnost

eBook soubor vytvořený pro použití s Bambook, čínským e-readerem vytvořeným Nut Shell Electronics; obsahuje digitální publikaci podobně jako soubor .EPUB .

Více informací

Bambook byl původně vydán v Číně, ale nyní je dostupný ve Spojených státech. Nut Shell Electronics je dceřinou společností Shanda Corp.

POZNÁMKA: SNB soubory jsou vytvořeny výhradně pro Bambook a jen velmi málo dalších e-čtenářů je dokáže číst, ale lze je převést do dostupnějšího formátu. .

Programy, které otevírají SNB soubory
Windows
Calibre
Linux
Calibre
Macintosh
Calibre

O SNB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .snb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Shanda Bambook eBook, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:

Druhým typem souboru s touto příponou je elektronická kniha Shanda Bambook. Přestože se nejedná o populární příponu elektronické knihy (jako je .epub nebo .mobi), soubory .snb jsou vytvářeny čínskou elektronickou čtečkou Bambook. K otevření tohoto souboru jsem použil program Calibre, který je mezi komunitou elektronických čteček běžný pro správu knihoven. Ten knihu otevřel ve svém rozhraní a umožnil mi ji převést do běžnějšího souboru, například .epub. Jsem si jistý, že to bude užitečné pro lidi, kteří mění značku svých elektronických čteček.

Jak matoucí musí být, že existují dva typy souborů se stejnou příponou! Za prvé, s nástupem řady Galaxy Note byla S Note běžnou aplikací, kterou bylo možné používat s perem S Pen. Jelikož jsem dříve vlastnil smartphone řady Note, nikdy jsem se nedivil, jaký typ souboru používají, aby bylo možné ukládat všechny druhy médií v tak přehledném rozhraní. Nyní díky tomuto článku vím, že .snb byl typ souboru exkluzivně pro Samsungy, který umožňoval ukládat a upravovat tento typ souborů. Zkusil jsem jeden z nich otevřít nástrojem snbopen, který jsem našel na Githubu, a vytvořil soubor .pdf, ve kterém jsem si mohl prohlédnout svou poznámku! Připadal jsem si jako za starých časů.