Domů : Přípony souborů : Format .smp

.smp soubor

Typ souboru 1:ScrapeMap File

Vývojář skyLyn Applications
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

Co je to soubor SMP?

Soubor SMP obsahuje soubor ScrapeMap vytvořený programem SkyLyn Applications ScrapeMate, program, který slouží k vymazání informací z webových stránek a jejich organizaci v databázi nebo tabulkovém procesoru. Ukládá informace o cílených datech a jak mají být data po jejich seškrábání organizována a uložena.

Více informací

Soubor ScrapeMap SMP můžete otevřít v ScrapeMate pomocí podokna ScrapeMap Explorer. Klepněte na ikonu složky "Otevřít ScrapeMap" a přejděte do umístění souboru SMP.

ScrapeMap můžete vytvořit v ScrapeMate pomocí podokna ScrapeMap Explorer. Nejprve si vyberete webovou stránku, kterou chcete seškrábat, filtrovat a třídit data, na která chcete cílit, klikněte na ikonu "Vytvořit scrapeMap" a vyberte umístění uložení souboru. ScrapeMap je uložen jako soubor SMP.

Budete také vyzváni k výběru výstupního formátu dat, které byly ze stránek vymazány. Data můžete exportovat do "Excel" (soubor .XLSX ), "CSV" (soubor .CSV ) nebo "SQL" (soubor .SQL ).

Programy, které otevírají SMP soubory

Typ souboru 2:SmilePlant Project Data File

Vývojář Stellar Solutions
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.SMP druhá možnost

Soubor SMP je datový soubor vytvořený SmilePlant, počítačem řízeným systémem správy údržby (CMMS), který pomáhá správcům zařízení s dozorem, správou a údržbou. Ukládá informace o vybavení závodu, zaměstnancích a výrobních a skladovacích prostorách. Soubory SMP jsou uloženy jako jedna ze sady souborů ve složce projektu SmilePlant.

Více informací

SmilePlant byl ukončen a již není udržován.

Programy, které otevírají SMP soubory
Windows
Stellar Solutions SmilePlant

Typ souboru 3:SmartMusic Performance File

Vývojář MakeMusic
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.SMP třetí možnost

Hudební soubor, který používá aplikace SmartMusic, hudební aplikace pro kapelu, orchestr a hlas; ukládá doprovod, který lze použít pro cvičení sólových a jiných hudebních částí; zahrnuje informace o notovém záznamu a může být použit pro hodnocení; nahrazeno .SMPX ve Finale 2014.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory SMP lze exportovat ze softwaru pro notaci finale.

Programy, které otevírají SMP soubory

Typ souboru 4:IDRISI Palette File

Vývojář Clark Labs
Kategorie Soubory GIS
Formát N/A

.SMP čtvrtá možnost

Soubor barevné palety vytvořený IDRISI Taiga, aplikace používaná pro zobrazování GIS; ukládá informace o barevnosti rastrového obrázku uloženého v souboru .RST ; funguje jako legenda pro barvy zobrazené při vizualizaci obrazu.

Programy, které otevírají SMP soubory
Windows
GDAL
Clark Labs TerrSet
Linux
GDAL
Macintosh
GDAL

Typ souboru 5:SampleVision Audio Sample Format

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.SMP pátá možnost

Mono, 16bitový zvukový formát, který podporuje body smyčky; původně používal Turtle Beach SampleVision v střední-devadesátá léta.

Programy, které otevírají SMP soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
OpenMPT
Adobe Audition
MAGIX Sound Forge Pro
Macintosh
Adobe Audition

Typ souboru 6:Xionics SMP Image

Vývojář Xionics Document Technologies
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.SMP šestá možnost

Obraz používaný softwarem Xionics Document Technologies; ukládá monochromatický (černobílý) 1bitový rastrový obrázek; lze stále prohlížet a konvertovat pomocí několika programů, i když je formát souboru vzácný.

Programy, které otevírají SMP soubory
Windows
XnViewMP
Cheewoo Engineering VaryView
Linux
XnViewMP
Macintosh
XnViewMP

Typ souboru 7:PhotoImpact Gallery File

Vývojář Ulead
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.SMP sedmá možnost

Soubor SMP je soubor galerie vytvořený programem Ulead PhotoImpact (nyní Corel PhotoImpact), programem používaným k úpravě fotografií a digitálního umění. Obsahuje galerii, která může obsahovat obrázky, objekty, vylepšení obrazu nebo efekty text / animace. Soubory SMP také zahrnují vlastnosti galerie, například počet skupin karet, počet miniatur a velikost souboru.

Více informací

Galerie vám umožní ukládat různé efekty, vylepšení nebo obrázky a poté je aplikovat na kresby. Soubor SMP se vytvoří, když v programu EasyPalette vyberete možnost Vytvořit z programu Správce galerií, pojmenujete soubor, vyberete místo uložení a klepněte na tlačítko OK. Soubor SMP můžete také vytvořit výběrem možnosti Exportovat. Soubor Galerie SMP můžete načíst pomocí volby Načíst ... ve Správci galerií.

Programy, které otevírají SMP soubory

O SMP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .smp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PhotoImpact Gallery File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.