Domů : Přípony souborů : Format .sdc

.sdc soubor

Typ souboru 1:Stardock Central Download Archive

Vývojář Stardock
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor SDC?

Archiv souborů stažených pomocí programu Stardock Central, rozšířeného správce stahování softwaru Stardock; obsahuje instalátory, které byly staženy dříve.

Více informací

Soubory SDC Stardock jsou vytvořeny jako záložní soubory a ve výchozím nastavení jsou uloženy ve složce Program Files Stardock Central. Mohou být použity k přeinstalaci aktualizací programů nebo přesunutí předchozích instalací do jiného systému.

Programy, které otevírají SDC soubory

Typ souboru 2:Secure Download Cabinet

Vývojář Microsoft
Kategorie Komprimované soubory
Formát N/A

.SDC druhá možnost

Komprimovaný a šifrovaný archiv používaný pro instalaci softwaru MSDNAA (Microsoft Developer Network Academic Alliance); často distribuován prostřednictvím systému ELMS (E-academy License Management System), systému pro distribuci softwarových balíčků akademickým institucím.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory s automatickým stahováním by se měly při stahování automaticky otevřít pomocí UnpackSDC (unpacksdc.exe). To bude extrahovat a nainstalovat obsah a po dokončení odstraní soubor SDC. Pokud je tedy soubor SDC po stažení produktu stále na pevném disku, bude pravděpodobně nutné soubor SDC odstranit a proces zkusit znovu.

Programy, které otevírají SDC soubory
Windows
Microsoft UnpackSDC

Typ souboru 3:Apache OpenOffice Calc Spreadsheet

Vývojář Oracle
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát N/A

.SDC třetí možnost

Tabulkový proces vytvořený pomocí tabulkového kalkulátoru Calc zahrnutého do Apache OpenOffice a StarOffice; zahrnuje flexibilní možnosti formátování buněk, například volně se otáčející obsah, pozadí, ohraničení a šablony.

Více informací

Soubory SDC lze exportovat ve formátech Microsoft Excel ( .XLS ) nebo Portable Document ( .PDF ) z prostředí Calc.

POZNÁMKA: Apache OpenOffice byl dříve znám jako OpenOffice. org.

Programy, které otevírají SDC soubory
Windows
Apache OpenOffice
LibreOffice
Linux
Apache OpenOffice
LibreOffice
Macintosh
Apache OpenOffice
LibreOffice
Planamesa NeoOffice

Typ souboru 4:Paragon Dictionary Database File

Vývojář Paragon Software
Kategorie Databázové soubory
Formát N/A

.SDC čtvrtá možnost

Soubor SDC je databázový soubor používaný slovníkovými aplikacemi vyvinutými společností Paragon Software, nejpopulárnějším slovníkem Oxford Advanced Learner's Dictionary. Obsahuje slovník související obsah, jako jsou slova, definice a výslovnost slova audio. Soubory SDC jsou typicky velké, více než 400 MB.

Více informací

Soubory SDC jsou uloženy na kartě SD zařízení se systémem Android. Například soubor SDC pro slovník Oxford Advanced Learner's Dictionary lze nalézt na následujícím místě:

/sdcard/Android/data/com.slovoed.oald/files/

Programy, které otevírají SDC soubory

O SDC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sdc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Paragon Dictionary Database File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Co se děje? Informace o příponě souboru .sdc byly vynikající. Asi před měsícem jsem začal spolupracovat s místní školou jako technik. Nyní mám na starosti instalaci softwarových balíčků do akademické instituce. Bylo pro mě opravdu důležité přečíst si váš příspěvek. O existenci těchto souborů, které pomáhají instalovat MSDNAA, jsem neměl ani tušení. Zjištění, že existuje systém pro správu licencí E-akademie, je docela šílené, haha. Rád se dozvídám, jak se akademický obsah publikuje a pomáhá vytvářet bezpečnost. Díky za stručnou poznámku o kontrole, zda byl soubor SDC po extrakci obsahu smazán. Máte odkaz na stažení aplikace? Nebo je již nainstalovaná? Moc vám děkuji!