Domů : Přípony souborů : .dsr Soubor

.dsr Přípona souboru

Typ souboruModern Warfare 3 Dedicated Server Recipe File

Vývojář Activision
Kategorie Game Files
Formát Text

.DSR číslo volby

Serverový recept vytvořený a používaný v Call of Duty: Modern Warfare 3 (CODMW3), první střílečka, která obsahuje politickou válečnou hru; obsahuje sadu pravidel shody, která jsou přiřazena konkrétní mapě, která se nachází na vyhrazeném serveru CODMW3.

Více informací

Soubor DSR se používá spolu se souborem .DSPL ke konfiguraci pravidel hry vyhrazeného serveru CODMW3. Soubor DSPL můžete otevřít a upravovat pomocí textového editoru, jako je například WordPad nebo Poznámkový blok. Pokud však během relace upravíte soubor receptu, změny se objeví na další mapě.

POZNÁMKA: Výchozí soubory DSR, jako je Team Deathmatch, Drop Zone a Domination, pro verzi Steam CODMW3 jsou umístěny v adresáři Modern Warfare 3 ve složce "admin".

Programy, které otevírají DSR soubory

O DSR soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dsr a jak ji otevřít.

Typ souboru Modern Warfare 3 Dedicated Server Recipe File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře