Domů : Přípony souborů : .rdf Soubor

.rdf Přípona souboru

Typ souboru1Resource Description Framework File

Vývojář N/A
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Text

Co je to RDF soubor?

Soubor RDF je dokument napsaný v jazyce RDF (Resource Description Framework), který slouží k zobrazení informací o prostředcích na webu. Obsahuje informace o webové stránce ve strukturovaném formátu nazvaném metadata. Soubory RDF mohou obsahovat mapu webu, protokol aktualizací, popisy stránek a klíčová slova.

Více informací

Soubory RDF jsou také používány webovými prohlížeči Mozilla, například Firefoxem, k ukládání nastavení pro nastavení oken a panelů nástrojů.

Programy, které otevírají RDF soubory
Windows
Mozilla Firefox
Altova XMLSpy
Mozilla SeaMonkey
Linux
Mozilla Firefox
Mozilla SeaMonkey
Macintosh
Mozilla Firefox
Mozilla SeaMonkey

Typ souboru2ArcGIS Report Document File

Vývojář ESRI
Kategorie Soubory GIS
Formát N/A

.RDF číslo volby 2

Reportujte soubor vytvořený aplikací ArcGIS Desktop, aplikační sadou pro geoprostorovou analýzu a vizualizaci; ukládá vygenerovaný report, který může obsahovat statistiky GIS formátované jako tabulková data; vytvořené ze souboru sestavy ( .RLF ).

Programy, které otevírají RDF soubory
Windows
ESRI ArcGIS for Desktop

Typ souboru3Report Definition File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory tabulkového procesoru
Formát Binary

.RDF číslo volby 3

Tabulka obsahující výstup sestavy generovaný databázovým nebo tabulkovým programem, například Oracle nebo Microsoft Excel.

Programy, které otevírají RDF soubory
Windows
Oracle Database
Microsoft Excel
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

Typ souboru4Relux Project File

Vývojář Relux
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

.RDF číslo volby 4

Projekt osvětlení vytvořený společností Relux, program používaný pro modelování a simulaci světelných podmínek; může být interiérovým nebo exteriérovým projektem; šetří budovu nebo uspořádání místnosti, jakož i světelné zdroje a jejich vlastnosti; může být vizualizován v softwaru, aby zjistil, zda je osvětlení vhodné pro výstavbu.

Programy, které otevírají RDF soubory
Windows
ReluxSuite

Typ souboru5ReDIF Template

Vývojář RePEc
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.RDF číslo volby 5

Soubor RDF je šablona uložená ve formátu Informace o výzkumu (ReDIF). Obsahuje metadata, která popisují jednu nebo více výzkumných publikací, jako jsou časopisy, noviny, knihy a software. Soubory RDF ukládají informace o publikaci, například o autorovi, e-mailem, kontaktují autora, název publikace, editora, datum zveřejnění a pracoviště autora publikace.

Více informací

Soubory RDF jsou používány skupinou Research Papers in Economics (RePEc), skupinou určenou pro podporu šíření výzkumu v oblasti ekonomie a dalších příbuzných věd. RePEc používá soubory RDF a .REDIF k ukládání metadat o publikacích, což umožňuje snadnější organizaci a zpřístupnění publikací. Soubory RDF obsahují metadata s kódováním znaků ISO-LATIN-1 nebo Windows-1252, zatímco soubory REDIF se používají k ukládání metadat s kódováním znaků UTF-8.

Soubory RDF se obvykle vytvářejí pomocí softwaru ReDIF ale protože oni jsou uloženi v prostém textu moci být otevřen a editoval nějakým textovým editorem. Metadata uložená v souboru RDF jsou uspořádána do samostatných řádků field_name: hodnota pole. Příklad názvu pole a hodnoty je Autor-Workplace-Name: University of Minnesota.

Programy, které otevírají RDF soubory
Windows
ReDIF

Typ souboru6PowerProducer Disc Image

Vývojář Cyberlink
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

.RDF číslo volby 6

Obraz disku vytvořený pomocí programu PowerProducer, programu pro zachytávání a tvorbu videa; obsahuje veškerý obsah filmového projektu, včetně speciálních efektů a nastavení; uloženy v komprimovaném formátu a mohou být vypáleny na disk, aby bylo možné je později otevřít.

Programy, které otevírají RDF soubory
Windows
CyberLink PowerProducer
CyberLink Media Suite

O RDF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rdf a jak ji otevřít.

Typ souboru PowerProducer Disc Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře