Domů : Přípony souborů : .szs Soubor

.szs Přípona souboru

Typ souboru1Wii Game Data File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to SZS soubor?

Datový soubor používaný hrami pro Nintendo Wii; nejvíce obyčejně známý pro ukládání 3D modelu a textury data pro Wii hru Mario Kart, ale také použitý jinými hrami pro stejné druhy dat stejně jako jiné druhy dat; někdy upravený homebrew a modding společenství vytvořit vlastní Mario Kart grafiku.

Více informací

Soubory SZS pro Mario Kart jsou uloženy ve formátu nazvaném formát archivace U8 a jsou komprimovány metodou nazvanou Yaz0 komprese.

Programy, které otevírají SZS soubory

Typ souboru2Nintendo Switch Game Data Archive

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát N/A

.SZS číslo volby 2

Soubor SZS je archiv herních dat, který používají hry Nintendo Switch, jako je Mario Kart 8 Deluxe a Splatoon 2. Obvykle obsahuje soubory 3D modelů a textur používaných ve hře Switch a je komprimován pomocí kompresního formátu Nintendo Yaz0. Soubory SZS jsou často upravovány homebrew a modding komunitami změnit vzhled znaků a objektů v Switch hry.

Více informací

Obsah souborů SZS můžete extrahovat pomocí programu Uwizard v systému Windows. Můžete také použít MK8Snitch pro dekompresi, editaci a rekompilaci souborů SZS Mario Kart 8 Deluxe SZS.

POZNÁMKA: Soubory SZS se také běžně používají pro ukládání herních dat pro hry Nintendo Wii a GameCube. Soubory Switch SZS však nemusí být kompatibilní s programy, které otevírají formáty Wii nebo GameCube SZS.

Programy, které otevírají SZS soubory
Windows
Uwizard
Linux
MK8Snitch

Typ souboru3GameCube Data File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Binary

.SZS číslo volby 3

Herní archiv používaný některými hrami pro konzolový systém GameCube, například Super Mario Sunshine; mohou obsahovat různé modelové a bitmapové grafické údaje pro hru; někdy upravený homebrew uživateli.

Více informací

POZNÁMKA: Soubory GameCube SZS nemusí být kompatibilní s programy, které otevírají formát Wii SZS.

Programy, které otevírají SZS soubory
Windows
thpplay

O SZS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .szs a jak ji otevřít.

Typ souboru GameCube Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře